Khloe zdradzona przez ojca swojego dziecka. "Stres wywołał przedwczesne skurcze". Reakcja jej matki natychmiastowa

Khloe Kardashian dostała przedwczesnych skurczów porodowych po tym, jak wyciekły nagrania jej partnera zabawiającego się w nowojorskim klubie.

Khloe Kardashian jest w 9. miesiącu ciąży i to, czego potrzebuje najbardziej, to spokój. Niestety jej partner i ojciec jej dziecka, Tristan Thompson, nie myślał o tym, gdy w nowojorskim klubie zabawiał się w towarzystwie kilku kobiet. Ani wtedy gdy nagrywał sekstaśmę z niejaką Stephanie, która ponoć oczekuje jego dziecka. Stres związany z niewiernością partnera wywołał u Khloe przedwczesne skurcze porodowe. Kris Jenner już poleciała do Cleveland by być przy córce i ją wspierać. 

Kris wspiera Khloe tak bardzo jak tylko może. Kim również wybiera się do siostry. Obie chcą jej pomóc zachować emocjonalną stabilność.

Tylko czy to jest możliwe? Khloe, która już w małżeństwie z Lamarem Odomem doświadczyła, czym jest niewierność partnera, ponownie przechodzi przez to samo. Tylko teraz dodatkowo oczekuje dziecka człowieka, który publicznie ją poniżył.

Była pewna, że poznała miłość swojego życia i kiedy w końcu była szczęśliwa, Tristan zrobił z niej idiotkę - twierdzi informator serwisu "Radar Online". 

Tristan Thompson już raz porzucił ciężarna partnerkę. W 2016 roku odszedł od Jordan Craig, która urodziła mu syna. 

 

WJ

Więcej o:
Komentarze (5)
Khloe Kardashian zdradzona przez ojca swojego dziecka. "Stres wywołał przedwczesne skurcze". Reakcja jej matki natychmiastowa
Zaloguj się
 • madass07

  Oceniono 6 razy 6

  laska jest rasistką i umawia się tylko z kolesiami mocno śniadymi delikatnie mówiąc z dużą kasą. Jak można odbić faceta ciężarnej i oczekiwać, że zbuduje na tym swoje szczęście. Karma to s#$%a zawsze wraca. Jak wyznacznikiem miłości są aspekty czysto fizyczne i gruba kasa to na szczęście bym raczej nie liczyła

 • Oceniono 5 razy 5

  OK, są i tacu ludzie na tym świecie. Tylko dlaczego nam to wciskają i dlaczego ci ludzie zarabiają kupę kasy tylko za to co wyprawiają?

 • Zager Evans

  Oceniono 4 razy 2

  "We black people can say "fuck you whitey" but you cannot say the N word.
  Well we whites can say "hi dad" and "thanks for the reminder officer"

 • Alina Staniszewska

  Oceniono 1 raz 1

  przeciez widac ze one robia ro specjalnie, babka w bialym non stop patrzy sie na kamere, wszystko ustawione. Tristan pijany jak meserschmit a one to wykorzystaly. On nic nie robi, to one non stop go caluja przytulaja i lapia za jaja.

 • jankowskapatrycja

  0

  Ludzie co za dupek

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX