Pamiętacie Michalinę Manios z "Top Model"? Kiedyś blondynka, teraz ma zupełnie inny kolor włosów

Michalina Manios zdobyła popularność dzięki udziałowi w 2. edycji "Top Model". Dawno niewidziana modelka zaprezentowała kompletnie nową fryzurę. Teraz trudno ją rozpoznać!

Michalina Manios wzięła udział w 2. edycji popularnego programu "Top Model". Jej znakiem rozpoznawczym były krótkie, blond włosy. Od pewnego czasu jednak jest wierna nowej fryzurze. Modelka zapuściła swoje pukle, które teraz sięgają za ramiona. Dodatkowo lekko je przyciemniła, nadając im bardziej naturalny odcień.

Być może zmiana fryzury była związana z nowym etapem w jej życiu. W lutym zeszłego roku celebrytka pochwaliła się, że jest "w związku". Wybrankiem Manios był wtedy Piotr Ruszkowski - wokalista boysbandu "Looking4". Jednak nie mamy informacji, czy związek przetrwał, gdyż nie afiszują się z nim w mediach społecznościowych.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Michalina Manios pojawiła się w 2009 roku w 2. edycji "Top Model", gdzie wyznała, że jest hermafrodytą. Doszła aż do samego finału, w którym zajęła 3. miejsce. Niestety po zakończeniu programu nie zrobiła spektakularnej kariery modelki. Wystąpiła jednie w teledysku  do remiksu piosenki "Until we bleed" szwedzkiej piosenkarki Lykke Li.

Jak Wam się podoba  w takim bardziej kobiecym wydaniu? My jesteśmy zdecydowanie na tak!

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.