Radosław Majdan założył konto na Instagramie. 'Gosia' szykowała niespodziankę, ale ubiegła ją fanka. "Spóźniłam się o sekundy!"

Historyczny moment w polskim internecie - Radosław Majdan założył konto na Instagramie! Został bardzo ciepło przywitany przez fanów oraz oczywiście swoją żonę.

Instagram jest dziś jednym z najważniejszych mediów dla celebrytów. Doskonale wie o tym Małgorzata Rozenek. Na Insta jest bardzo aktywna - promuje swoje programy, pokazuje fanom zdjęcia z wakacji, chwali się stylizacjami czy kłóci się z hejterami.

Teraz do grona Instagramowiczów dołączył Radosław Majdan. W poniedziałek w godzinach wieczornych dodał zdjęcie z "Iron Majdan", zachęcając przybywających obserwatorów do oglądania najnowszego odcinka. Dodał też hashtagi - widać, że po takim czasie związku z Małgosia takie umiejętności przychodzą automatycznie.

Kiedyś chciałem być Winnetou, a zostałem Johnnym Waynem. Zapraszam do oglądania odcinka "Iron Majdan" dzisiaj o 22.30 #ironmajdan #cowboy #rancher - podpisał zdjęcie.

W komentarzach Majdan został bardzo ciepło przywitany przez fanów.

Witamy Radzia!
Witamy w świecie Instagrama!
Instagram się doczekał!

Jedna z fanek chciała się zapisać na kartach historii jako ta, która jako pierwsza skomentowała zdjęcie Radosława.

Pierwszy komentarz. Pozdrawiam - napisała.

Szybko odpowiedziała jej... Małgorzata Rozenek.

Ja chciałam! Spóźniłam się o sekundy #brakmiejscawhistorii - żartowała.

Komentarze na profilu Radosława MajdanaKomentarze na profilu Radosława Majdana Instagram/r_majdan

Cieszycie się, że Radosław założył konto na Instagramie? My bardzo i czekamy na pierwsze Instastories!

OG

Więcej o: