W tak odważnym wydaniu Urbańska nie pokazywała się chyba nigdy. "Więcej nagości niż w Playboyu". Zachwyciła się nawet Doda

Natasza Urbańska przebywa obecnie na rajskich wakacjach, z których na bieżąco zdaje relację na Instagramie. Jej zdjęcie w bikini skomentowała nawet zachwycona Doda.

Natasza Urbańska postanowiła nieco odpocząć od obowiązków zawodowych i złapać trochę energii w ciepłych krajach. Nie wiadomo, gdzie jest konkretnie, ale zdjęcia, które udostępnia na Instagramie, zapierają dech w piersiach. Największą furorę robią te w bikini. Wiedzieliście, że 40-letnia gwiazda ma tak piękne, wyrzeźbione ciało?

ZOBACZ ODWAŻNE ZDJĘCIA NATASZY URBAŃSKIEJ<<<

Pod zdjęciami Nataszy Urbańskiej w bikini posypały się komentarze zachwyconych fanów.

Piękna kobieta, figurka i uroda!
Nogi bajka.
Pani przepiękną kobietą.
Więcej nagości niż było w Playboyu.

Wśród komentarzy pojawił się i ten, którego raczej byśmy się nie spodziewali. Również Doda nie mogła przejść obojętnie wobec rewelacyjnych nóg Urbańskiej.

Jakie nogi - napisała pod jej zdjęciem.

komentarz Dody na Instagramie Nataszy Urbańskiejkomentarz Dody na Instagramie Nataszy Urbańskiej Instagram/nataszaofficial

W odpowiedzi na komplement od koleżanki po fachu, Natasza Urbańska wysłała jej w podziękowaniu emotikonkę z buziakiem. Patrzymy na te nogi ze zdjęcia i nie dziwimy się, że nawet Doda się nimi zachwyca! ;)

embed

AG