Herbu¶ jest szczę¶liwie zakochana! Pierwszy raz opowiedziała o nowym partnerze. "Wszystko się dzieje tak, jak trzeba"

Edyta Herbu¶ jest szczę¶liwie zakochana. Tak przynajmniej wynika z jej ostatniego wywiadu, którego udzieliła w programie "Pytanie na ¶niadanie".

Edyta Herbu¶ w ostatni pi±tek go¶ciła w programie "Pytanie na ¶niadanie". Tematem przewodnim rozmowy było to, jak tancerka radzi sobie z krytyk±. Przy okazji jednak uchyliła r±bka tajemnicy na temat swojego nowego zwi±zku. Po raz pierwszy!

W moim życiu prywatnym też jest teraz bardzo fajny czas, gdzie spotkałam mężczyznę, który ma bardzo podobn± wizję wspólnego życia i potrafi być ¶wietnym partnerem na co dzień (...). Jestem szczę¶liwa i pełna optymizmu. Mam jaki¶ spokój wewnętrzny, że wszystko się dzieje tak, jak trzeba - wyznała Edyta Herbu¶, nie kryj±c się przy tym ze swoim szczę¶ciem.

Edyta Herbu¶ od jakiego¶ czasu spotyka się Piotrem Bukowieckim, byłym partnerem Doroty Gardias. Jaki¶ czas temu zamie¶ciła wspólne zdjęcie z jego córk±, podpisuj±c j± "macoszka" i "rodzina".

Piotr Bukowiecki to były narzeczony Doroty Gardias, a także ojciec jej dziecka. Para poznała się podczas współpracy przy realizacji projektu dla TVN. To wła¶nie wtedy miało zakwitn±ć ich uczucie. Zwi±zek jednak rozpadł się w 2015 roku. Edyta Herbu¶ za¶ wcze¶niej zwi±zana była z Mariuszem Trelińskim, z którym rozstała się na pocz±tku 2017 roku.

AG