Herbuś jest szczęśliwie zakochana! Pierwszy raz opowiedziała o nowym partnerze. "Wszystko się dzieje tak, jak trzeba"

Edyta Herbuś jest szczęśliwie zakochana. Tak przynajmniej wynika z jej ostatniego wywiadu, którego udzieliła w programie "Pytanie na śniadanie".

Edyta Herbuś w ostatni piątek gościła w programie "Pytanie na śniadanie". Tematem przewodnim rozmowy było to, jak tancerka radzi sobie z krytyką. Przy okazji jednak uchyliła rąbka tajemnicy na temat swojego nowego związku. Po raz pierwszy!

W moim życiu prywatnym też jest teraz bardzo fajny czas, gdzie spotkałam mężczyznę, który ma bardzo podobną wizję wspólnego życia i potrafi być świetnym partnerem na co dzień (...). Jestem szczęśliwa i pełna optymizmu. Mam jakiś spokój wewnętrzny, że wszystko się dzieje tak, jak trzeba - wyznała Edyta Herbuś, nie kryjąc się przy tym ze swoim szczęściem.

Edyta Herbuś od jakiegoś czasu spotyka się Piotrem Bukowieckim, byłym partnerem Doroty Gardias. Jakiś czas temu zamieściła wspólne zdjęcie z jego córką, podpisując ją "macoszka" i "rodzina".

Piotr Bukowiecki to były narzeczony Doroty Gardias, a także ojciec jej dziecka. Para poznała się podczas współpracy przy realizacji projektu dla TVN. To właśnie wtedy miało zakwitnąć ich uczucie. Związek jednak rozpadł się w 2015 roku. Edyta Herbuś zaś wcześniej związana była z Mariuszem Trelińskim, z którym rozstała się na początku 2017 roku.

AG