Ile zarabia Julia Wieniawa? Uwaga, bo ta kwota przyprawia o zawrót głowy

Julia Wieniawa doskonale wie, jak wykorzystać przysłowiowe "5 minut sławy". Gwiazda młodego pokolenia ma zarobić w tym roku zawrotną kwotę.

Magazyn "Flesz" wyliczył, że 19-letnia Julia Wieniawa w tym roku zarobi aż milion złotych. Robi wrażenie, nieprawdaż? Na tę sumę składa się nie tylko wynagrodzenie za udział w filmach i serialach, ale również liczne kontrakty reklamowe. Aktorka jest wręcz rozchwytywana przez reklamodawców: reklamuje farby do włosów, nową markę smartfonów, kostiumy kąpielowe oraz lakiery do paznokci.

Jak ustaliliśmy, za jeden wyjazd do Paryża na fashion week, w czasie którego używała telefonu tego brandu, zainkasowała ok. 100 tysięcy złotych - informuje magazyn "Flesz".
embed
Julia jest największą gwiazdą młodego pokolenia. Czy zapłaciłbym jej milion złotych za kampanię? Za pojedynczą chyba nie, ale kwota, którą zarobi na kilku kontraktach, wcale mnie nie dziwi! - powiedział w rozmowie z "Fleszem" Rafał Baran, który jest odpowiedzialny za kampanie reklamowe z udziałem celebrytów.

Julia Wieniawa na swoją markę pracuje już od 6 lat. Zaczęła od występów w warszawskim Teatrze Muzycznym Roma. Największą popularność przyniosła jej rola w hitowym serialu "Rodzinka.pl", w którym gra od 2012 roku. Obecnie możemy podziwiać ją również na dużym ekranie w filmie Patryka Vegi "Kobiety mafii".

AG