Krupińska opowiedziała o "cholernie bolesnym" porodzie. Mówi też o sesjach do magazynów dla mężczyzn. Nie zgadniecie, czemu nigdy się nie rozebrała

Paulina Krupińska udzieliła wywiadu na temat życia rodzinnego. Już jako nastolatka wiedziała, że będzie kiedyś mamą i nie rozebrała się do zdjęć, żeby nie narobić dzieciom wstydu.

Paulina Krupińska i jej partner, Sebestian Karpiel-Bułecka, razem wychowują dwójkę pociech, Tosię i Jędrka. Dzieci zawsze były dla niej priorytetem, nawet wtedy, kiedy nie było ich jeszcze na świecie. Modelka całe życie i swoją karierę ułożyła tak, żeby je chronić i aby kiedyś mogły być z niej dumne.

Swoje życie wcześniejsze jakoś tak ułożyłam pod dzieci, że nigdy nie robiłam sesji bieliźnianych, nie robiłam sesji w magazynach dla mężczyzn, a miałam takowe propozycje. Zawsze wiedziałam, że będę matką. Tak z Sebastianem układamy nasze życie i relacje z mediami, żeby dzieci się za nas nie wstydziły - wyznała Krupińska w wywiadzie dla programu "Gala Studio".
 

Była miss opowiedziała, że dzięki pracy w modelingu stała się silną kobietą i szybko musiała nauczyć się dbać sama o siebie. Między innymi dlatego zdecydowała się urodzić dzieci w naturalny sposób i bez znieczulenia.

Przed pierwszym porodem, jako "twarda babka", była bardzo pewna siebie.

Nastawiłam się na luzie. Mówiłam wszystkim, że nie, mnie absolutnie nic nie będzie bolało i... CHOLERNIE BOLAŁO! - wyznała modelka.

Dodała, że mimo wszystko nie ona czuła największe nerwy.

 Sebastian stresował się bardziej niż ja (śmiech). Wspierał  mnie jednak swoim ramieniem - wypominała gwiazda.

Dziennikarka zapytała Krupińską, czy duża różnica wieku, jaka jest między nią a Karpielem-Bułecką, przeszkadza im w życiu codziennym.

To niby 10 lat, ale to jest, dla mnie to samo pokolenie. Wiesz, my z Sebastianem oglądaliśmy te same bajki, czytaliśmy te same lektury, te same filmy są dla nas kultowe, to jest punkt zaczepienia i masz o czym rozmawiać - odpowiedziała Krupińska.

Wyznałam, że obecny partner jest dla niej tym, którego szukała przez całe życie.

Szukałam partnera, z którym mogę iść przez życie, który nie jest zazdrosny o moje sukcesy, o to, co robię, który rozumie to, co robię. Bo wiesz, dla kogoś związek z osobą, która była modelką, Miss Polonią, niby jest taki prosty, a jednak nie każdy to rozumie. Ja nie robię wzniosłych rzeczy, ale też nie robię rzeczy, które są złe - mówi Krupińska w "Gala Studio"

Cały wywiad "Gala Studio" z Paulina Krupińską możecie obejrzeć poniżej.

 

PC

Więcej o: