Myśleliście, że usta Godlewskiej nie mogą być większe? Byliście w błędzie, bo znów je powiększyła. Ludzie krytykują, ona odpowiada

Esmeralda Godlewska znów powiększyła usta. Sama jest bardzo zadowolona z efektu, ale opinie internautów są mocno podzielone.

Esmeralda Godlewska jest dumna ze swojego wyglądu, choć daleki jest on od naturalności. Patrząc na zdjęcia celebrytki sprzed metamorfozy można stwierdzić, że na pewno powiększyła piersi i usta. Te ostatnie poddaje regularnym zabiegom, o czym informuje obserwatorów na Instagramie. Dwa dni temu znów zdecydowała się na "delikatne powiększenie". 

Taaaak! Zrobiłam to wczoraj w @klinikaurody_1 Delikatnie powiększyłam usta! Jestem ogromnie zadowolona z efektu! Kiss, teraz mam już czym Wam je dawać - napisała podekscytowana.

Niestety, wielu internautów nie podzieliło entuzjazmu Godlewskiej. Pod postem pojawiły się komentarze osób ostro krytykujących nowe usta celebrytki. 

To jest DELIKATNE powiększenie? O matko i córko... Zawsze zastanawiam się, co widzą takie osoby, kiedy patrzą w lustro i wiedzą, że 95% społeczeństwa widzi glonojada.
Nie rozumiem dlaczego Pani sobie taką krzywdę robi?!
To chyba mega kompleksy, bo nie widzisz, jak ładną kobietą jesteś i przez kolejne poprawki wyglądasz coraz gorzej. Przystopuj, wyjdzie Ci na dobre.

Wiele osób stanęło też w obronie Godlewskiej, zwracając uwagę na mało kulturalny ton wypowiedzi krytyków.

Wiecie co? Niech będą jakie tam sobie chcą, ale po takiej ilości negatywnych komentarzy aż dziwne, że nie złapały depresji. Internet jest okrutny. Mnie samej nie podoba się, co że sobą robią, ale litości, to ich sprawa. Jak można tak komukolwiek ubliżać
Nie ma to jak hejt od osoby, która nawet nie ma odwagi pokazać jak wygląda.

Sama Godlewska również odniosła się do negatywnych komentarzy, nie przebierając w słowach.

Esmeralda Godlewska odpowiada na hejtEsmeralda Godlewska odpowiada na hejt Screen z Instagram.com/esmeralda_godlewska/

A Wam jak się podobają nowe usta Godlewskiej?

WJ

Więcej o: