Justin i Selena jednak się rozstali? Nowe zdjęcia wokalisty zdradzają dużo. Wygląda na załamanego

Justin Bieber i Selena Gomez znowu się rozstali? Na to wskazują doniesienia zagranicznych mediów, ale jeszcze więcej mówią ostatnie zdjęcia wokalisty.

Justin Bieber i Selena Gomez prawdopodobnie znów się rozstali. Choć początkowo o rozpad związku została obwiniona Mandy Teefey (mama Seleny), okazuje się, że para miała wystarczająco dużo własnych problemów.

Selena nie uzależnia swojego związku od tego, co myśli jej matka! Oni bez przerwy rozstają się i wracają... - zdradził informator portalu "People".
Teraz mieli sporo sprzeczek, ale nie zdziwiłoby mnie, gdyby niedługo znowu byli razem.

Trudno uwierzyć w tak optymistyczne słowa. Na ostatnich zdjęciach Bieber nie wygląda na szczęśliwego. Ubrany w bluzę z kapturem siedzi w swoim mercedesie i ukrywa twarz w dłoniach. 

Mimo że najnowsze informacje głoszą, że mama Seleny Gomez nie miała nic wspólnego, z rozstaniem, informator "Us Weekly" uparcie twierdzi, że jej brak sympatii do Biebera przesądził sprawę. 

Rodzina Justina uwielbia Selenę, ale jej matka go nie toleruje. Gomez próbowała przekonać swoich krewnych do Justina, ale oni mu po prostu nie ufają - twierdzi źródło "Us Weekly".

Selena Gomez i Justin Bieber spotykali się z przerwami w latach 2011-2016. Ostatnio wrócili do siebie w październiku zeszłego roku. Myślicie, że to już definitywny koniec? 

PC