Jagoda Judzińska zasłynęła dzięki "Top Model". Teraz o sobie przypomina. Z TAKIM dekoltem pozowała na ściance

Jagoda Judzińska nie daje o sobie zapomnieć. Wystąpiła w wielu programach, a teraz chce podbić ścianki. Jak dziś wygląda?

Jagoda Judzińska popularność zyskała dzięki udziałowi w programie "Top Model". Jednak już wcześniej próbowała swoich sił w show-biznesie, dlatego najpierw mogliśmy ją poznać, jako bezczelną kelnerkę w "Kuchennych rewolucjach". Dwa programy to nadal było dla niej za mało. Wystąpiła również w "Idolu". Teraz pojawiła się na gali jubileuszowej MMA, gdzie dumnie pozowała na ściance.

ZOBACZ TUTAJ>>>>

Na gali pojawiła się w czarnym kombinezonie z bardzo odważnym dekoltem. Głębokie wycięcie wyeksponowało jej nagie piersi. Widać, że nadal jest wierna swoim blond włosom, które przefarbowała po odpadnięciu z "Top Model". Twierdziła, że w rudym kolorze, jaki zaproponowano jej w programie, "czuła się ch*jowo". 

Jak podaje na swoim Instagramie, nadal pracuje jako modelka i piosenkarka. Myślicie, że zagości na dłużej w show-biznesie? A może znów wystąpi w jakimś programie, który przyniesie jej rozgłos?

MT