Luxuria Astaroth przefarbowała włosy i jest teraz kompletnie nie do poznania. Ale my patrzymy na jej brwi. Kto jej to doradził?!

Luxuria Astaroth zapragnęła zmiany i przefarbowała włosy na rudy kolor. Metamorfozą pochwaliła się na Instagramie. Uwagę zwracają również jej nowe brwi.

Luxuria Astaroth swoją popularność zawdzięcza udziałowi w klipie do piosenki Donatana pt. "Równonoc". 18-letnia wówczas modelka w teledysku ubijała masło, robiąc przy tym seksowne miny i pozy oraz pokazując swoje wdzięki w mocno wydekoltowanej sukience. Od samego początku znakiem rozpoznawczym Luxurii Astaroth były długie, kruczoczarne włosy. Modelka zapragnęła jednak zmiany i przefarbowała je na rudy kolor.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<<

Przy okazji metamorfozy Luxuria Astaroth przefarbowała również swoje brwi, które teraz też są rude. Co myślicie o takim zabiegu upiększającym? Hot or not?

embed

AG

Więcej o:
Komentarze (89)
Luxuria Astaroth przefarbowała włosy na rudy kolor i jest teraz kompletnie nie do poznania! Ale... co ona zrobiła z brwiami?
Zaloguj się
 • Gość: Janusz Knypeć

  Oceniono 62 razy 60

  Słyszałem kiedyś że po wyglądzie twarzy nie można poznać czy ktoś jest np debilem. Niestety można.

 • Gość: Lola

  Oceniono 50 razy 48

  Glonojad, usta zaraz pękną

 • Gość: Kuku

  Oceniono 44 razy 44

  Tragedia

 • Gość: Bb

  Oceniono 38 razy 36

  a co to jest, to coś to jest żywe, czy to manekin ?

 • Gość: aaaa

  Oceniono 36 razy 34

  To jest przykład na to jak można z pięknej buzi zrobić potwora.

 • Gość: taki żarcik

  Oceniono 34 razy 30

  Nie wiem co to za laska i mało mnie to kim jest ale wygląda okropnie. Za małe wary, zbyt naturalne brwi, za mało wypełniaczy i botoksu.

 • remislanc

  Oceniono 35 razy 29

  Ciekawe czy dolne wary też sobie napompowała...Jest ohydna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX