Kasprzykowski i Musiał złożyli kobietom piękne życzenia. Donatan próbował być zabawny i... nie wyszło. Tym "prezentem" przegiął na całej linii

8 marca znani i lubiani mężczyźni złożyli kobietom życzenia. Jedni sprawili im radość, inni... przegięli. Donatan z okazji Dnia Kobiet opublikował zdjęcie szczotki do zamiatania i płynu do mycia podłóg.

Wszystkie kobiety lubią prezenty, komplementy i życzenia! Gwiazdy, a raczej gwiazdorzy wykorzystali okazję, by za pośrednictwem mediów społecznościowych sprawić przyjemność przedstawicielkom płci pięknej. Niektórym się to udało, innym nie. 

Bartek Kasprzykowski

Naszym zdaniem konkurencję zdeklasował Kasprzykowski. Jego zdjęcie w kobiecym przebraniu to ładny ukłon w stronę wszystkich pań, do którego zamieścił wyjątkowo uroczy podpis. Na pewno udało mu się wywołać uśmiech na twarzy nie jednej kobiety!

Drogie Panie, w pas się kłaniam! Jesteście lepsze i silniejsze od nas! - napisał aktor.

Maciej Musiał

Musiał natomiast pokazał z tej okazji gołą klatę. Taka fotografia z kolegami na pewno przypadła do gustu wielu fankom.

II rok AST w Krakowie życzy Paniom dużo przytulania i słodyczy - podpisał zdjęcie Musiał.

Maciej Dowbor

Dziennikarz z kolei opublikował słodkie zdjęcie z bukietem tulipanów.

Lepiej późno niż wcale. Jak się ma w domu same kobitki, to trzeba dotrzeć z kwiatami choćby przed północą. Wszystkiego najlepszego dla Wszystkich Pań!! - napisał Dowbor.

Donatan

Niestety, post tego Pana prawdopodobnie nie sprawił przyjemności nikomu. Donatan chciał być zabawny, ale nie wyszło. Zdjęcie "prezentu", jaki zaproponował na Dzień Kobiet, wywołało w nas niesmak i zażenowanie. Szczotka do zamiatania, szufelka i wątpliwej jakości płyn do mycia podłogi? Serio?

Wszystkiego Najlepszego! - napisał pod zdjęciem.
PS. Cieszcie się że jeszcze można żartować - w "cywilizowanej" Europie za taki żart 5 lat w zawieszeniu - zaktualizował swój opis po kilku godzinach.

Niektórych internautów zdenerwowały te "życzenia".

I oby w jaja oberwał...
Kobiety z ekipy na pewno nie będą zadowolone. Mam nadzieje, że szybko biegasz - czytamy w komentarzach.

Pytanie, czy lansowanie takich stereotypów jest na pewno w porządku? Warto wspomnieć, że Donatan już nie pierwszy raz zdenerwował kobiety. Jakiś czas temu na jaw wyszło, np. że producent nie płaci swoim modelkom.

A wy dostałyście jakieś ciekawe życzenia?

PC

Więcej o:
Komentarze (3)
Kasprzykowski i Musiał złożyli kobietom piękne życzenia. Donatan tym "prezentem" przegiął na całej linii
Zaloguj się
 • simona_gwizdziel

  Oceniono 12 razy 8

  Ktoś się po Donatanie spodziewał inteligentnego dowcipu?

 • Gość: XXX

  0

  To zdjęcie Kasprzykowskiego kojarzy mi się z jego występem w TTBZ jako Meghan Trainor

 • Gość: sraka

  Oceniono 6 razy 0

  Musiał życzy kobietom dużo przytulania i słodyczy? Znaczy życzenia składa tak naprawdę samcom . żeby mieli gdzie "kisić swoje ogóry"? A z dowcipu Donatanka tak się uśmiałam , mówię wam, bardziej niż z fiuta Nergala .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX