Maffashion obejrzała "Iron Majdan". Wszystko nagrała na Snapchacie. Rozenek nie będzie zadowolona

Za nami 1. odcinek "Iron Majdan". Obejrzała go Maffashion, której chyba nie do końca się podobało. Swoją reakcję nagrała na Snapchacie.

Za nami 1. odcinek "Iron Majdan". Większość reakcji widzów była naprawdę bardzo pozytywna. Wśród niezadowolonych znalazła się Maffashion, która nagrywała odcinek na Snapchacie i dzieliła się z fanami swoją "analizą". Zaczęło się już w pierwszych chwilach, kiedy małżeństwo Majdanów przyleciało do Las Vegas.

Czego Iron Majdan mogą spodziewać się w Las Vegas? - zapytał narrator. 
Pewnie tego, co mieli wpisane w umowie, nie? - odpowiedziała Maffashion.

Dalej jest jeszcze ciekawiej. Szafiarka zasugerowała, że program jest ustawiony i doskonale przemyślany. Kiedy Małgosia i Radek idą ulicami miasta, nagle widzą samochód ze swoim wizerunkiem. Na plakacie czytają, że są gwiazdami wrestlingu. Od razu widzimy też ich reakcję. Maffashion twierdzi jednak, że reżyser/producent poprosili, by odegrali oni swoje zdziwienie. 

Stańcie tutaj, doświetlimy was i teraz musicie się zdziwić w tamtą stronę - powiedziała.
 

Takich tekstów jest więcej. Cały zapis reakcji Maffashion zobaczycie w załączonym wideo. Dzieje się również na końcu, kiedy lecą już napisy końcowe. 

Koniec? To jest koniec?! Ponad milion złotych za odcinek... - podsumowała.

Oj, Rozenek nie będzie zadowolona. Wiadomo, że nie każdemu program przypadnie do gustu. Jednak stacja może mieć powód do dumy. Jak poinformowała "Perfekcyjna" na swoim Instagramie, "Iron Majdan" pobił wyniki oglądalności. 

A Wy oglądaliście?

JT