Rozenek bała się oglądać sama "Iron Majdan". Wybrała się więc do Woźniak-Starak. Dzięki nagraniom widzimy, jak mieszka dziennikarka

Małgorzata Rozenek i Agnieszka Woźniak-Starak wraz ze swoimi mężami razem oglądali pierwszy odcinek "Iron Majdan". Dzięki nagraniom, które panie wrzuciły do sieci, widzimy, jak mieszka dziennikarka.

Za nami 1. odcinek "Iron Majdan". Główni bohaterowie, czyli Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan widzieli go już na oficjalnej konferencji prasowej wraz z zaproszonymi dziennikarzami, ale w poniedziałkowy wieczór ponownie zasiedli przed telewizorem. Jak przyznała "Perfekcyjna", stresowała się premierą programu i nie chciała oglądać go sama. Wybrała się więc do Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża.

Na nagraniach, które panie wrzuciły do sieci, widzimy m.in. Piotra Woźniaka-Staraka, który - jak twierdzi żona - wkręcił się w oglądanie "Iron Majdan". Rzeczywiście, wygląda to tak, jakby producent nie mógł oderwać się od telewizora.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>>>

Dzięki filmikom możemy też choć trochę podejrzeć, jak mieszka małżeństwo Woźniaków-Staraków. Dominują ciemniejsze, ale bardzo ciepłe barwy. Widać, że mieszkanie jest bardzo przestronne. Całość zobaczycie w załączonym materiale wideo. Jak Wam się podoba?

Oglądaliście "Iron Majdan"? Nasze zdanie w temacie 1. odcinka show przeczytacie TUTAJ. 

JT