Olga Bołądź świętuje urodziny! "8 i pół skończone". Fani przygotowali dla niej prezent. Urocze!

Olga Bołądź urodziła się 29 lutego, dlatego urodziny świętowała z przyjaciółmi gdzieś miedzy 28 lutego a 1 marca. Fani złożyli jej najlepsze życzenia.

Olga Bołądź urodziła się 29 lutego w 1984 roku, dlatego data jej urodzin pojawia się w kalendarzu raz na 4 lata. W 2018 luty ma tylko 28 dni, dlatego aktorka 34. urodziny uczciła w nocy, tuż przed 1 marca. Świętowała z przyjaciółmi, czym pochwaliła się na Instagramie.

Dziękuje za wszystkie życzenia! Fajnie jest nie mieć urodzin co 4 lata i kochających ludzi, którzy obchodzą je z tobą gdzieś pomiędzy 28 lutego a 1 marca - opisała zdjęcie Bołądź.
 

Internauci pod zdjęciem złożyli jej najlepsze, życzenia i żartowali na temat nietypowej daty jej urodzin.

Sto lat! Cenimy na maksa! Jesteś NIESAMOWITA!
Dobrze, że się ten 29. w 1984 wydarzył, bo dzięki temu jesteś z nami!
No to 8 i pół masz już skończone! Najlepszego!

Oprócz życzeń aktorka otrzymała od wiernych fanów wzruszający prezent, woreczek pełen małych kartek. Na każdej z nich wypisali powód, dla którego darzą ja sympatią. Aktorka przeczytała wszystkie. Ten uroczy gest musiał zrobić na niej wrażenie, bo o tym wyjątkowym podarku opowiedziała na Inastastory.

Kolejny rok przestępny czeka nas dopiero w 2020 roku. Olga Bołądź skończy wtedy 9 lat, to na pewno będzie gruba impreza!

PC