Ostatnio strój Oli Ciupy odsłonił o wiele za dużo i modelka pokazała krocze. Teraz nie jest lepiej

Ola Ciupa po raz kolejny pochwaliła się swoim ciałem w bikini. I po raz kolejny pokazała więcej niż powinna.

Ola Ciupa swoją popularność zawdzięcza udziałowi w klipie do piosenki "My Słowianie", stworzonej przez Cleo i Donatana. Utwór stał się hitem, a śmiały i odważny teledysk ukazujący wdzięki Ciupy był szeroko komentowany w mediach. Modelka, ku uciesze fanów płci męskiej, nie przestaje chwalić się atutami swojej sylwetki.

Ola Ciupa przebywa obecnie na bajkowych wakacjach, z których chętnie zdaje relację na Instagramie. Jednak to nie zapierające dech w piersiach widoki przykuwają największą uwagę, ale bardzo obcisłe i bardzo wycięte stroje kąpielowe modelki, odsłaniające czasem znacznie więcej niż powinny.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<<

Ola Ciupa w grudniu 2017 roku wyleciała do Republiki Zielonego Przylądka, gdzie nagrywała program dla 4fun.tv. W sieci zamieszczała mnóstwo zdjęć w bikini, na których starała się pokazywać, jak ciężko pracuje. Na jednym niestety spod stroju kąpielowego mocno było widać jej krocze. Wśród setek komentarzy fanów jej wdzięków trudno było doszukać się głosów tych, którzy nie byliby zniesmaczeni takim sposobem promocji jej osoby. Czyżby modelka nie uczyła się na błędach?

AG