Jola Rutowicz zniknęła z show-biznesu. Teraz próbuje o sobie przypomnieć relacją z kliniki medycyny estetycznej

Jola Rutowicz kilka lat temu zniknęła z show-biznesu. Teraz próbuje o sobie przypomnieć dodając na Facebooka relację z zabiegu medycyny estetycznej.

Jola Rutowicz zasłynęła dzięki czwartej edycji "Big Brothera", miłości do kiczu, różu, mocnej opalenizny i jednorożców. Dzięki udziałowi w programie zyskała sporą popularność a jej związek z Jarosławem Jakimowiczem budził spore zainteresowanie. 

Później Jola zniknęła z show-biznesu i przeprowadziła się do Miami. Ponoć jest szczęśliwie zakochana w pewnym biznesmenie. Celebrytka, która przefarbowała włosy na blond i lekko przystopowała z solarium, na Facebooku chętnie dzieli się swoim życiem.

Mimo bajecznego życia w Miami, Rutowicz na zabiegi medycyny estetycznej przyjechała specjalnie do... Kielc. Relacją oczywiście nie omieszkała podzielić się z "fanami" na Facebooku.

Kochani, jestem w Kielcach i już po zabiegu (nic nie bolało). Bardzo zadowolona! Paweł Pióro (tak, to ten przystojniak na zdjęciu) to niesamowity lekarz medycyny estetycznej, któremu warto zaufać. Wraz ze swoją pełną blasku partnerką zarażają pozytywną energią i profesjonalizmem! Korzystajcie i upiększajcie się właśnie tam! Jeśli macie jakieś pytania, piszcie na priv!

>> ZOBACZ ZDJĘCIA <<

Niestety Jola nie chciała zdradzić, na czym dokładnie polegał jej zabieg. Odpowiadała, że to co zrobiła, to po prostu "małe czary mary".

Małe czary mary i zadziałało! Magia! Tak, jestem zadowolona, korzystałam z wielu klinik, ale profesjonalizm tej mnie oczarował! Przede wszystkim dokładne wytłumaczenie i odpowiednie podejście do pacjenta - pisała.

Jak Wam się podoba lekko odmieniona Jola? Tęskniliście?

OG

Więcej o: