Warnke na pokazie Zienia poszła na całość. Wystąpiła całkiem NAGO. Reakcja Stramowskiego mówi wiele

Katarzyna Warnke była gwiazdą pokazu Macieja Zienia. "Pierwszy raz zdarzyło mi się rozebrać do rosołu przed publicznością", wyznała. A reakcja męża? Zobaczcie.

Katarzyna Warnke przyzwyczaiła nas już do swoich wyzywających stylizacji, półnagich zdjęć i emanowania seksualnością. Maciej Zień namówił ja do wystąpienia w jego piątkowym pokazie całkowicie nago.

Aktorka wystąpiła w roli muzy projektanta. W całej sali zgaszono światła i reflektor został skierowany na scenę, gdzie widzowie zobaczyli Katarzynę Warnke. Była goła. Jej ciało osłaniały tylko świetlne cienie. W pewnej chwili Maciej Zień pojawił się na scenie i zaczął ubierać kobietę w kreację swojego projektu.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Wśród widowni był obecny ukochany aktorki Piotr Stramowski. Obok niego siedziała Maffashion, która prowadziła relację na Instagramie. Blogerka zapytała partnera Katarzyny Warnke o opinię, a ten pokazał tylko wymowny kciuk skierowany w górę. Podobało mu się!

Występ wywołał sporo kontrowersji, a sama Warnke chyba jest zadowolona.

Nagość nie jest mi obca w pracy. W teatrze i na scenie rozbierałam się już nie raz, ale pierwszy raz zdarzyło mi się tak praktycznie rozebrać "do rosołu" przed publicznością. Było to wyzwalające doświadczenie - skomentowała w rozmowie z Pudelkiem.

Zdjęcia wszystkich gwiazd z pokazu zobaczycie TUTAJ.

PC

Więcej o: