W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy. Anna Powierza w samej bieliźnie. Fani: KUSISZ. Oj, tak!

Anna Powierza apeluje o "więcej namiętności!" Opublikowała na Instagramie seksowne zdjęcie w koronkowej bieliźnie. W tak odważnym wydaniu jeszcze jej nie widzieliście!

Anna Powerza kojarzy nam się z grzeczną postacią Czesi z Klanu. Aktorka jednak złamała powstały na jej temat stereotyp i udowodniła, że ma pazur! Na swoim Instagramie opublikowała wzywające zdjęcie w skąpej bieliźnie. Nie widać piersi ani pupy, ale fotka rozgrzewa fanów!

Romantycznej kolacji, delikatnych pocałunków, przytulania, upojnego wieczoru z lampką wina a może szampana? A na koniec naprawdę gorącej nocy!!! Kochajcie się namiętnie, czule, z pasją, żeby aż świat się trząsł i żeby grzmiało! Łamcie granice, stereotypy, przyzwyczajenia, spełniajcie swoje marzenia i fantazje, no bo kiedy jak nie w Walentynki właśnie? Tego Wam życzę! - zaprlowała do internautów Powierza.
 

Nie udało nam się znaleźć ani jednego słowa krytyki. Słowa aktorki spotkały się z pozytywnym odbiorem.

No, wreszcie jakieś sensowne wskazówki, jak spędzić Walentynki i każdy inny dzień!

Jeszcze chętniej i bardziej entuzjastycznie fani komentowali sam wygląd Anny Powierzy.

Śliczne zdjęcie, śliczna kobieta, kwintesencja kobiecości!
HOT! Gorąca jak Etna!
Anna, to spojrzenie mówi wszystko! Sexy!
Wooooow, co to tutaj się dzieje, jaka bielizna!

Aktorka podziękowała internautom w komentarzach. Może być z siebie zadowolona, bo jej apel trafił do wielu Polaków, co wnioskujemy po rosnącej liczbie polubień zdjęcia. 

A wy co myślicie, będziecie się stosować do rad Anny Powierzy?

PC

Więcej o: