Edyta Folwarska rozebrała się dla "Playboya". Ale na jej Instagramie się dopiero dzieje. Ma jeszcze więcej odważnych zdjęć

Edyta Folwarska pojawi się w najnowszym wydaniu "Playboya". Dziennikarka znana głównie ze stacji PoloTV nie wstydzi się pokazywać ciała, o czym świadczą jej zdjęcia na Instagramie.

Edyta Folwarska wzięła udział w rozbieranej sesji dla "Playboya". Dziennikarka zdradziła, że 3 lata była do tego namawiana i wreszcie uległa. Wydanie z jej zdjęciami ukaże się w piątek.

Edyta Folwarska pojawiła się w tym numerze nie przez przypadek. W środku znajduje się wywiad z Patrykiem Vegą, w którego filmie "Kobiety mafii" zagrała jedną z ról. Reżyser zapewnił, że na pewno jeszcze nie raz zaangażuje dziennikarkę do swojego filmu.

Vega prawdopodobnie jest pod wrażeniem uroczej blondynki. Dziennikarka jest pewna siebie i swojej kobiecości. Na Instagramie znajduje się wiele jej odważnych zdjęć, na których eksponuje swoje wdzięki.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>>

 

Edyta Folwarska i kariera w mediach

Edyta Folwarska w tym roku skończy 31 lat. W wieku 19 lat rozpoczęła swoją przygodę z mediami. Najpierw pracowała w "Super Expressie", gdzie przeprowadzała wywiady z celebrytami. Do Polo TV trafiła po wygraniu castingu. Dziś jest jedną z największych gwiazd stacji.

Kupicie "Playboya" z jej sesją?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.