Partnerka Durczoka wrzuciła do sieci zdjęcie swoich NAGICH piersi. Jej tłumaczenie? Jeszcze bardziej się pogrążyła

Na Instagramie partnerki Kamila Durczoka pojawiło się zdjęcie jej nagich, powiększonych piersi. Julia Oleś-Miła postanowiła poprosić o usunięcie tej fotografii, ale wytłumaczeniem publikacji tylko się pogrążyła.

Kamil Durczok od sierpnia zeszłego roku spotyka się z Julią Oleś-Miłą. Nowa ukochana jest od niego młodsza o 22 lata, jednak widać, że związek z 27-latką pozytywnie na niego wpływa. Odmłodniał, chętnie bierze udział w przebieranych imprezach, natomiast ona... zyskuje na popularności.

Ostatnio kobieta swoim zachowaniem zaskoczyła swoich obserwatorów. Na swoim InstaStories pochwaliła się na zdjęciem, na którym znajdują się jej nagie piersi.

Piersi Julii OleśPiersi Julii Oleś Screen z Instagram.com/ fabjulus

Fotografia oczywiście szybko zniknęła z jej profilu, jednak (jak to się mówi) w internecie nic nigdy nie ginie. Zdjęcie udało się "uwiecznić" redaktorom z "Vogule Poland". Jeden z nich ujawnił swoją korespondencję z partnerką dziennikarza, która prosiła o usunięcie fotografii.

Dziennikarka pisze do Vogule, żeby w ramach dziennikarskiej solidarności usunęło zdjęcie, które rzekomo zrobiło i wstawiło trzyletnie dziecko – napisał na Instagramie redaktor "Vogule Poland", Patryk Chilewicz.

Post Patryka Chilewicza na InstaStoriesPost Patryka Chilewicza na InstaStories Screen / Instagram / Patryk Chilewicz

No cóż... mamy rozumieć, że 3-letnie dziecko robi jej "rozbierane sesje zdjęciowe"? W takim wypadku chyba lepiej byłoby, gdyby powstrzymała się od komentarza. 

MM

Więcej o: