Aktorka z "Przyjaciółek" wypoczywa na plaży. W bikini wygląda mega! A co w tym czasie publikuje jej chłopak? UROCZE

Angelika Kurowska razem ze swoim chłopakiem spędzają wakacje na Sri Lance. Aktorka jest bardzo zgrabna i chwali się fotkami w skąpym bikini.

Angelika Kurowska i jej partner Bartłomiej Firlet wyjechali razem na urlop. Para wypoczywa na plażach słonecznej Sri Lanki. Aktorka jest piękną kobietą, dlatego bez skrępowania pokazuje zdjęcia w skąpym stroju kąpielowym. Jej Instagram jest ich pełen.

Chłopak Kurowskiej też postanowił pochwalić się piękną ukochaną. Zdjęcia przedstawiające aktorkę i jej zjawiskową figurę możemy oglądać również na profilu mężczyzny. Firlet oprócz partnerki fotografuje też tropikalny krajobraz.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Widać, że zgrabna sylwetka Kurowskiej, nie wzięła się znikąd. Kobieta stawia na aktywny wypoczynek! Na relacji z urlopu widzimy jak pływa z delfinami, wybiera się na safari i próbuje swoich sił na desce surfingowej.

Angelika Kurowska to aktorka znana z roli Anety Górskiej w serialu „Przyjaciółki”. Bartłomieja Firlet możemy oglądać za to w serialu TVP "Ojciec Mateusz", gdzie wciela się w rolę aspiranta Antoniego Dziubaka.

Parze życzymy udanych wakacji!

PC

Więcej o: