Cindy Crawford pozuje u boku półnagiego przystojniaka. Komentarz córki? BARDZO śmieszny!

Cindy Crawford opublikowała odważne zdjęciem, na którym młody mężczyzna w samych majtkach pozuje u jej stóp. Komentarz jej córki najlepszy!

Cindy Crawford na swoim Instagramie pokazała fanom zdjęcie z sesji zdjęciowej dla marki Versace. Kobieta pokazuje zgrabną nogę, a umięśniony model, ubrany tylko w slipy, maluje jej paznokcie u stóp. Fotka nie umknęła czujnemu oku 16-letniej Kai Gerber, która w zabawny sposób skomentowała poczynania mamy.

MAMO! A gdzie tata?!

Fani doskonale zdają sobie sprawę, że Kaia nie "moralizuje" matki na poważnie. Cindy Crawford jest modelką i jej córka, która również próbuje swoich sił w tej branży doskonale wie, że takie sesje nie świadczą o złych zamiarach gwiazdy.

Hahahahaha, Kaia twój komentarz jest najlepszy!
Kaia, jaki z Ciebie troll! - czytamy w komentarzach.

Widać, że mamę i córkę łączą fajne relacje!

PC

Więcej o:
Komentarze (11)
Cindy Crawford pozuje u boku półnagiego przystojniaka. Komentarz Kaia Gerber? MEGA śmieszny!
Zaloguj się
 • elenem

  Oceniono 12 razy 8

  Wow :) super modele i super fotka !
  To sie nazywa ... światowa klasa modeli i fotografa.

 • Gość: k

  Oceniono 11 razy 7

  Bez przesady z tą naturalna urodą i Cindy. Juz jako modelka miała zrobiony nos, powieki, wyrównaną asymetrię twarzy, a teraz ma dorobione kosci policzkowe, brodę, zrobione usta, botoks, przez co straciła swój naturalny ładny uśmiech, który odziedziczyły po niej dzieci i stała się bardziej podobna do Janice Dickinson, niż do dawnej siebie.
  DICKINSON
  /static.tvgcdn.net/mediabin/showcards/celebs/j/thumbs/janice-dickinson_196541_768x1024.png
  CINDY
  /i.ytimg.com/vi/N50nkhBX98g/hqdefault.jpg

  Pozostałe modeli top z tego okresu lepiej wyglądają. Ona jest atracyjną kobietą, ale straciła swój charakter i stałą sie podobna do innych podrobionych lasek

 • Gość: oregano

  Oceniono 11 razy 7

  I matka i córka są wyjatkowej urody. Wyjatkowej, bo rownież innej, nietypowej i wyrazistej. Trudno odetwać wzrok, bo nie są szarymi myszkami. One nawet nie potrzebują specjalnej oprawy. Nie są też plastikowe.
  A typ urody może, nie musi, się podobać.

 • Gość: Ida

  Oceniono 8 razy 4

  Piękna zadbana kobieta. Nie uległa modzie na robienie z siebie plastikowego glonojada. Na pewno korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej ale robi to z głową i umiarem. Klasa

 • Gość: yuraa

  0

  widzę w tytule na głównej że plotek nauczył się nowego słowa- MEGA.
  podpowiem że następne jest GIGA, potem TERA, PETA i EKSA

 • Gość: Ida

  Oceniono 8 razy 0

  Piękna, zadbana kobieta. Klasa. Nie uległa modzie na robienie z siebie plastikowego glonojada. Na pewno korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej ale robi to z głową i umiarem. Dla mnie bomba. Też chciałabym wyglądać tak w jej wieku

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX