Cleo na czerwonym dywanie w pióropuszu. Niektórzy zwrócili jednak uwagę na coś innego. Spójrzcie na brzuch

Cleo powróciła na salony w zaskakującym wydaniu. Na gali Doskonałości Mody jej głowę zdobił pióropusz. Słowianka zamieniła się w Indiankę.

Cleo jest znana jako modowe uosobienie polskości. Sławę zyskała dzięki utworowi "My Słowianie", który nagrała z Donatanem. Od tamtej pory często pokazuje się w sukienkach inspirowanych rodzimym folklorem, dlatego kreacja, w jakiej pokazała się na imprezie zorganizowanej z okazji wręczenia statuetek Doskonałości Mody "Twojego Stylu" bardzo nas zdziwiła. 

Joanna Klepko tym razem zainspirowała się folklorem, ale z innego kontynentu. Na głowę założyła ogromny pióropusz, tak jak robili to rdzenni amerykanie. To niecodzienne nakrycie głowy było lekko za duże i zakłóciło proporcje jej ciała. Wyglądała ciężko. A piórka, które mogłyby delikatnie powiewać, sprawiały wrażenie bardzo niewygodnych.

Poza pióropuszem Cleo założyła obcisłą, czarną sukienkę, przed kolano i skórzane kozaki z odkrytymi palcami. Sukienka prawdopodobnie miała być eleganckim tłem dla ekstrawaganckiego pióropusza. Niektórzy zwrócili też uwagę na zaokrąglony brzuch piosenkarki. Czyżby chciała nam coś przekazać?

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Myślimy jednak, że Cleo chciała przede wszystkim zwrócić na siebie uwagę (to udało się po mistrzowsku!) ze względu na nowe wyzwania zawodowe. 

Na 19. gali Doskonałości Mody "Twojego Stylu" pojawiło się wiele gwiazd. Wręczono statuetki najlepszym modowym markom i projektantom. Zdjęcia z czerwonego dywanu zobaczycie TUTAJ.

PC