Kim Kardashian po raz kolejny pokazała pupę. Jednak tym razem zaliczyła WPADKĘ. Też to widzicie?

Kim Kardashian znowu pokazała gołe pośladki. Gwiazda słynie z eksponowania golizny, zwłaszcza pupy, jednak tym razem jej ulubiona część ciała nie wygląda idealnie.

Kim Kardashian opublikowała na Instagramie serię aktów. Nie byłoby w tym nic dziwnego, bo gwiazda robi to cały czas, ale tym razem zaliczyła wpadkę. Dotyczy ona miejsca, które jest największym skarbem celebrytki, pupy. To właśnie z niej słynie. Na nowym zdjęciu jej pośladki nie są jednak idealne. Widzimy na nich ślady nierównej opalenizny.

 

Wpadki nie widać na pierwszy rzut oka, ale na tak wyeksponowaną i kształtną pupę mimowolnie patrzy się chwilę dłużej. Właśnie wtedy można zauważyć jasne ślady na skórze.

Kim ma na sobie bardzo skąpą bieliznę, najwidoczniej na co dzień wybiera bardziej zabudowane majtki i w takich się opala. Nie ma w tym nic dziwnego, ale w przypadku Kim to szokująca wpadka.

Mimo wszystko fani  pozytywnie komentują zdjęcie celebrytki i podziwiają jej seksapil.

Zakochałam się w Tobie.
Jesteś matką i wyglądasz niesamowicie. Sam sex.

Niektórzy twierdzą nawet, że ślady, które pokazała, są bardzo sexy. Prawdopodobne jest, że Kim celowo "ozdobiła" pośladki w taki sposób i chciała po prostu wzbudzić kolejną kontrowersję. Pod zdjęciem jest już prawie 3 mln lajków, więc chyba jej się udało.

PC

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.