Chwila nieuwagi i... Cichopek w pokazała pośladki. Kusa sukienka odsłoniła zdecydowanie za dużo

Katarzyna Cichopek ostatnio rzadko pojawia się publicznie. Teraz zrobiła wyjątek, ale chyba zapomniała, że kamery rejestrują WSZYSTKO. Wybrała za krótką sukienkę, efekty widzimy na zdjęciach.

Katarzyna Cichopek karierę zaczynała w TVP, szybko zyskała ogromną sławę i sympatię milionów Polaków. Ostatnio zniknęła jednak ze ścianek i skupiła się na grze w serialu "M jak Miłość". Aktorka do tej pory jest identyfikowana była jako "skromna dziewczyna z sąsiedztwa". Teraz jej wizerunek może ulec zmianie.

Cichopek wzięła udział w "Wielkim Teście o Polskich Serialach" TVP. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że aktorka niefortunnie dobrała sukienkę. Kreacja była po prostu za krótka. W trakcie testu uczestnicy udzielają odpowiedzi siedząc na fotelach. Niestety, gwiazda, zakładając "nogę na nogę" odsłoniła pośladki.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Gwiazda ma duże doświadczenie i obycie z kamerą, dziwi nas, że zapomniała jak łatwo o taką wpadkę. Katarzyna nie wyglądała jednak na zmartwioną, bawiła się bardzo dobrze. Może nie zdawała sobie sprawy, z tego, co zobaczyli widzowie. A może sukienka celowo była taka krótka?

Pomijając tę niefortunną sytuację, aktorka zaprezentowała się bardzo dobrze. Zielona kreacja podkreśliła jej urodę, a krój sukienki uwydatnił kształty jej zgrabnej sylwetki. Gwiazda promieniała i bawiła się dobrze.

Jak myślicie, czy Cichopek zaplanowała tę wpadkę i po prostu chciała, żeby znowu zrobiło się głośno na jej temat? Może czeka nas jej wielki powrót?

PC

Więcej o: