Niezgodzie zarzucano, że korzysta z Photoshopa. Tym zdjęciem zamyka usta wszystkim hejterom. Taki widok u gwiazd to rzadkość

Katarzyna Niezgoda sporo ostatnio schudła. Zarzucano jej, że wyszczupla się na zdjęciach. Teraz opublikowała fotografię, na której widać, że naprawdę walczy o siebie.

Jesteśmy pod wrażeniem przemiany, jaką Katarzyna Niezgoda przeszła w 2017 roku. Była partnerka Tomasza Kammela zrzuciła kilkanaście kilogramów, wymieniła garderobę i wydała książkę. Na okładce zamieściła zdjęcie bardzo "optymistycznej wersji" samej siebie, a wszyscy zarzucili jej, że graficy wyszczuplili ją tam o wiele bardziej niż schudła w rzeczywistości.

Teraz kobieta udowodniła, że dalej walczy o zgrabną sylwetkę, a wizja grafików może stać się prawdą.  

Dziś mam wieczór dla siebie!
 

Zawziętość Katarzyny Niezgody wywołała podziw internautów, którzy zagrzewają ją do walki o wymarzone ciało.

Jedziesz Kasia, jedziesz! Ja się zapisałam wczoraj na siłownię, więc niech moc będzie z nami!
Tak trzymaj!

Tak naturalny look u gwiazd to rzadkość. Na zdjęciu widać, że Niezgoda jest bez makijażu, a na jej twarzy maluje się zmęczenie. Nie ma tu mowy o Photoshopie czy ingerencji grafików. Kobieta udowodniła, że jej metamorfoza jeszcze się nie zakończyła!

Podpis, jaki dodała do fotki, świadczy jednak o tym, ze bizneswoman nie robi tego pod publiczkę, a przede wszystkim dla siebie. Fani zwrócili na to uwagę i pozazdrościli takiej postawy.

O nie, ja swój wieczór dla siebie widzę w wannie z winem i chipsami. Ale podziwiam.

Brawo, pani Katarzyno!

PC

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.