Dorota Szelągowska 2 tygodnie temu urodziła. Teraz Grochola mówi o wnuczce: Wanda jest tak malutka, że... Słodkie!

Dorota Szelągowska drugi raz została mamą. Szczęśliwa babcia, Katarzyna Grochola, w ciepłych słowach wypowiedziała się o wnuczce.

Katarzyna Grochola została uhonorowana przez Fundację Żyj z Pasją tytułem Babci Honorowej. Pisarka ma dwoje wnuków: 16-letniego Antka i 2-tygodniową Wandę. Odbierając nagrodę, wypowiedziała się o nich w uroczy sposób:

Mam sześćdziesiąt lat i szesnastoletniego wnuka Antka, którego nauczyłam już jeździć samochodem, i dwutygodniowe maleństwo, którego nie przewijam, bo się boję. Wanda jest tak malutka, że wolę ją przytulać niż przebierać.

Mama małej Wandy, Dorota Szelągowska, drugą ciążę długo trzymała w tajemnicy. O tym, że spodziewa się dziecka, poinformowała na Facebooku. Wrzuciła zdjęcie z planu programu, gdzie można było dostrzec pokaźny brzuch. Po porodzie dziękowała za gratulacje, zapewniając, że ona i Wanda mają się świetnie. 

Bardzo dziękuję za wszystkie gratulacje i życzenia. Wanda jest z nami od niedzieli (obchodzi urodziny razem z HGTV Polska - to chyba jakiś znak), jest śliczna, zdrowa i cudowna. Tryb "matka" włączony, wracam do formy, ściskam Was ogromnie.

Do tej pory nie doczekaliśmy się jednak żadnego zdjęcia dziewczynki. 

WJ