Doda w bardzo odważnej kreacji. Jednak nie tylko jej wygląd przykuwa uwagę. Jest coś znacznie ciekawszego

Doda pojawiła się na piątkowej imprezie Business Woman and Life, na której zlicytowany został kalendarz, w którym wzięła udział. Wyglądała zjawiskowo.

Doda pojawiła się na gali charytatywnej Business Woman and Life. W licytacji zostało wystawione zdjęcie, na którym znajduje się piosenkarka. Na tę okazję wybrała odważną czerwoną kreację i skradła całe show.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>>> 

Czerwona koronkowa kreacja jest dość ciekawa. Ma krótszy przód i dłuższy tył, przez co można podziwiać zgrabne nogi Dody. Jednak wzrok przyciąga głównie dekolt. Materiał ledwo zakrywał piersi, a Doda wyeksponowała swoje kobiece atuty.

Piosenkarka pochwaliła się zdjęciem w czerwonej sukni na Instagramie.

Gotowa na premierę kalendarza, w którym wzięłam udział. Dochód z licytacji wesprze Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof Zbigniewa Religi. Jak widać serce mam duuuuże - napisała.
 

Jej fani byli pod wrażeniem nie tylko jej gestu, lecz także wyglądu. Są zachwyceni jej urodą i zgodnie stwierdzili, że wygląda jak milion dolarów.

Pani Doroto, królowa jest tylko jedna.
Doda, piękna z ciebie kobieta. A kreacja idealnie pasuje do twojej urody.
Dożywocie za urodę.
Ty to masz dobre serce, a nie to co inne gwiazdy - piszą.

Zdjęcie, nazwane przez Dodę "Dodalisa", zostało sprzedane za 20 tysięcy złotych. Co najciekawsze, nabył je najlepszy przyjaciel piosenkarki, Emil Stępień. Informacją pochwaliła się sama artystka na swoim Instagramie. Kwota zasili konto Fundacji.

Emil StępieńEmil Stępień Instagram.com/ dodaqueen

AW