Konflikt na planie "M jak miłość" między Pieńkowską i Sydor. "Unika jej, jak tylko się da, by nie wybuchnąć"

Na planie "M jak miłość" doszło do nieprzyjemnej sytuacji. Joanna Sydor i Małgorzata Pieńkowska mają konflikt. Poszło o córkę tej drugiej.

Jakiś czas temu do "M jak miłość" powróciła Joanna Sydor, która wiele lat temu wcieliła się w rolę Teresy. Wraz z nią na planie pojawiła się też jej serialowa córka, Agnieszka. W tę postać nie wcieliła się jednak dawna aktorka, ale Ina Sobala - córka Małgorzaty Pieńkowskiej. Jak podaje "Fakt", dziewczyna skarży się matce na ciężką współpracę z Sydor, a to nie podoba się Pieńkowskiej.

Ina żali się mamie, że Joanna jest dla niej niemiła. Gdy tylko się da, wypomina jej braki w warsztacie - czytamy.

Pieńkowska znalazła sposób na to, aby nie pokłócić się z koleżanką na planie. Zaczęła jej unikać, a ponadto ma nadzieję, że ktoś z produkcji stanie w obronie jej debiutującej córki.

Cieszy się, że nie ma wspólnych zdjęć z Sydor i unika jej, jak tylko się da, by nie wybuchnąć. Ma jednak nadzieję, że ktoś z produkcji wstawi się za jej córką. Jest zdania, że skoro Ina jest debiutantką, doświadczona Sydor powinna ją uczyć zawodu, a nie niszczyć - wyznał informator.

Wygląda na to, że Sydor nie jest ulubienicą ani koleżanek z pracy, ani internautów. Miała już ponoć konflikt z Dominiką Ostałowską, aktorką "M jak miłość", co ostatnio wytknęli jej fani, a dodatkowo skrytykowali jej grę aktorską.

Myślicie, że w takim razie produkcja umniejszy jej rolę w filmie?

MT

Więcej o:
Komentarze (64)
"M jak miłość". Doszło do konfliktu między Pieńkowską i Sydor. "Unika jej, jak tylko się da, by nie wybuchnąć"
Zaloguj się
 • Gość: joanka

  Oceniono 81 razy 55

  Sydor aktorka jest beznadziejna. Operuje kilkoma minami (głównie skrzywioną i łzawą nieszczęśniczką). Gdzie jej do Pieńkowskiej. Jak widać konfliktowa osoba. Usuńcie ją z obsady, bo chyba nie ma fanów.

 • Gość: juju

  Oceniono 57 razy 51

  Pienkowska i Sydor obie drewniane aktorki:/

 • Gość: Gość 1111

  Oceniono 36 razy 32

  Mloda gra fajnie a Sydor jak dla mnie drewniano

 • Oceniono 30 razy 30

  Pani Sydor nie powinna pani wracać do M jak miłość. Nie pasuje pani do obsady . Z tą wiecznie kwaśna miną. Córka Pani Pienkowskiej dopiero się uczy , i wszystko przed nią. Tak jak kiedyś Pani stawiała pierwsze kroki , tak dziś ona.

 • Gość: Gość

  Oceniono 28 razy 28

  Sydor to aktorka jednej zbolałej miny. Kto jak kto ale ona nie powinna NIKOMU wymawiać braku warsztatu. Aktorka z niej żadna.

 • Gość: okl

  Oceniono 34 razy 28

  Ta sydor to jest tragedia nie można na nia patrzeć,po co oni znow ją wzięli

 • Gość: Lola

  Oceniono 29 razy 27

  Jest tyle fajnych aktorek ,a tu znowu Sydor . Ciągle ta jej stała minka . Serial dużo traci odkąd znowu się pojawiła.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX