A jednak! Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa oficjalnie potwierdzają, że zostali rodzicami. Pokazali zdjęcia bliźniaków

Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa potwierdzają, że zostali rodzicami bliźniąt. Pokazali zdjęcia dzieci.

W grudniu pojawiły się doniesienia, że Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa doczekali się potomstwa. Wywołało to niemały szok, bo informacja o ciąży byłej tenisistki nie przeciekła wcześniej do mediów i żadne z zainteresowanych nie potwierdziło plotek, aż do teraz. We wtorek opublikowali na Instagramie zdjęcia bliźniąt - Lucy i Nicholasa. Każde z rodziców pokazało po jednym dziecku i pod każdym ze zdjęć pojawił się ten sam podpis.

Moje słoneczko - napisali.

Na profilach pary nie zabrakło licznych gratulacji i zachwytów. Z komentarzy fanów wynika, że Iglesias dodał zdjęcie z córką, natomiast Kurnikowa - z synem.

Ona jest taka słodka.
Gratulacje dla całej rodziny!
Jest cudowny. Ma twoje oczy.

ZOBACZ TUTAJ>>>>

Po tym, jak w mediach pojawiła się informacja o tym, że para została rodzicami zaczęły się spekulacje na temat ciąży byłej tenisistki. Internauci doszukiwali się dowodów na to, że to nie ona urodziła bliźnięta, a zrobiła to za nią surogatka

Enrique i Anna bardzo chronią swojej prywatności, a na ich profilach nie można się doszukać ich wspólnych zdjęć. Można się tylko domyślać, że równie rzadko będziemy mogli zobaczyć zdjęcia ich dzieci. 

Anna Kurnikowa znowu jest pełna seksapilu? Tak promuje nowy singiel ukochanego

MT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.