"Diagnoza". Wiemy, co wydarzy się w 2. sezonie. Wygadała się Sonia Bohosiewicz

1. sezon serialu "Diagnoza" cieszył się dużą popularnością. Przed nami 2. seria. Co szykują dla nas scenarzyści?

"Diagnoza". W 2. sezonie, który pojawi się na antenie TVN wiosną 2018 r., zobaczymy całą obsadę serialu. Dołączą do niej m.in. Jan Englert, jego córka oraz Łukasz Simlat. 

Nowy sezon to nowa intryga, Anna zostanie wplątana w poważną sprawę kryminalną - mówiła Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz, główna scenarzystka "Diagnozy" w portalu Wirtualnemedia.pl.

Teraz rąbka tajemnicy uchyliła Sonia Bohosiewicz, która wciela się w rolę serialowej pielęgniarki Wandy Jureczko. 

Jesteśmy w połowie kręcenia 2. serii "Diagnozy". Pojawi się dużo więcej wątków, które są spoza szpitala. Pojawi się mój dom, więcej mojego męża. Więcej będę grała z Michałem Czarneckim - powiedziała w rozmowie z Party.pl.
 

Po zakończeniu 1. sezonu "Diagnozy" wszystkim mogłoby się wydawać, że Leśniewska (Maja Ostaszewska) wie już wszystko o swojej przeszłości. W kolejnej serii okaże się jednak inaczej.

W jej życiu pozostało jeszcze wiele nierozwikłanych zagadek, a ważną rolę odgrywa w nich Artman. Leśniewska będzie musiała ponownie stawić mu czoła. Ale nowy sezon to także nowa intryga. Anna zostanie wplątana w poważną sprawę kryminalną. Żeby odkryć prawdę zmierzy się z ludźmi, którzy nie mają skrupułów - dodała Śliwińska-Kłosowicz.

Zapewne widzowie zastanawiają się, co z Artmanem, ponieważ wiele wątków pozostało niewyjaśnionych. 

Będziecie oglądać?

JT