Ewa Bilan-Stoch pójdzie w ślady Lewandowskiej? Jej wypowiedź może zawstydzić inne żony sportowców

Od jakiegoś czasu o żonie Kamila Stocha zrobiło się głośno. Czy Ewa Bilan-Stoch zostanie gwiazdą tak jak inne partnerki sportowców?

Od momentu, gdy Ewa Bilan-Stoch odebrała w imieniu Kamila Stocha nagrodę dla Sportowca Roku podczas Gali Mistrzów Sportu, media oszalały na jej punkcie. To dla niej idealna okazja, żeby stać się gwiazdą i z pewnością niejedna by z tego skorzystała. Ewa Bilan-Stoch wyznaje jednak, że nie chce iść w ślady chociażby Anny Lewandowskiej. Nie ma ochoty bywać na ściankach i uczestniczyć w show-biznesie.

Wybieram normalne życie wśród lokalnej społeczności. Zamiast bywać na ściankach, wolimy z mężem chodzić na wspólne spacery, randki, spędzać czas ze znajomymi i realizować swoje zainteresowania - oznajmiła w rozmowie z “Party”.


Ewa Bilan Stoch to kobieta sukcesu. Realizuje się jako żona, ale rozwija też własną karierę.

Jest silna, konkretna i dobrze wie, czego chce. Prowadzi agencję marketingu sportowego, Klub Sportowy Eve-nement Zakopane dla młodych skoczków.” - powiedziała dziennikarka Paulina Chylewska.


Żona Kamila Stocha zajmuje się również projektowaniem czapek z autorskiej linii Kamiland i jest zawodową fotografką. Kobieta ma masę pracy, więc możliwe, że na bankiety i pozowanie do zdjęć po prostu nie starczyłoby jej czasu.

A Wy jak myślicie, Ewa Bilan-Stoch zmieni zdanie i wykorzysta okazję?

PC

Więcej o:
Copyright © Agora SA