Szelągowska pierwszy raz o córce. "Jest śliczna, zdrowa i cudowna". Media rozgrzało jednak coś innego

Dorota Szelągowska urodziła córkę. We wpisie na Facebooku potwierdziła doniesienia mediów. Dziennikarze zauważyli jednak coś jeszcze.

Dorota Szelągowska po raz drugi została mamą. Jej córka otrzymała tradycyjne imię, Wanda. Prezenterka ma już 16-letniego syna Antoniego. Choć do tej pory nie zdradziła, kim jest ojciec dziewczynki, uchyliła rąbka tajemnicy co do narodzin dziecka

We wpisie na Facebooku Szelągowska potwierdziła pierwszy raz, że urodziła. 

Bardzo dziękuję za wszystkie gratulacje i życzenia. Wanda jest z nami od niedzieli (obchodzi urodziny razem z HGTV Polska - to chyba jakiś znak), jest śliczna, zdrowa i cudowna. Tryb "matka" włączony, wracam do formy, ściskam Was ogromnie - napisała.

Większe zainteresowanie mediów wywołała informacja od byłego partnera Szelągowskiej, Adama Sztaby. Opublikował on zdjęcie swojego synka, który jest owocem związki z Agnieszką Dranikowską i właśnie obchodził 2. urodziny. 

Post pewnie nie wzbudziłby takiej wrzawy w mediach, gdyby nie to, że syn Sztaby przyszedł na świat w tym samym (lub bardzo bliskim terminie), co córeczka Szelągowskiej. 

 

Dorocie Szelągowskiej jeszcze raz gratulujemy! 

JT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.