Kostium Julii Wieniawy jest piękny, ale także BARDZO ryzykowny. Mokry materiał ukazał sutki aktorki

Julia Wieniawa wciąż przebywa na bajkowych wakacjach na Dominikanie. Aktorka opublikowała zdjęcie, które niejednego mężczyznę może przyprawić o szybsze bicie serca.

Julia Wieniawa i Antoni Królikowski postanowili 2018 rok rozpocząć na rajskich wakacjach. Na Instagramie na bieżąco zdają relację ze swojego egzotycznego wypoczynku. Wysokie temperatury, słońce, piękne widoki, gorąca plaża i lazurowa woda to tylko początek przyjemności, które czekały na młodych zakochanych. Na ich zdjęciach możemy również podziwiać piękne ciało Wieniawy, które ta chętnie pokazuje w skąpych strojach kąpielowych. Tym razem aktorka opublikowała fotografię, na której widzimy ją w mokrym, białym kostiumie, pod którym prześwitują sutki aktorki.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Antoni Królikowski na początku tego roku opublikował zdjęcie, które opatrzył życzeniami noworocznymi dla swoich fanów. Ale to nie one zwróciły ich największa uwagę. Wszystkie oczy patrzyły na... mistrzynię drugiego planu czyli zgrabną pupę Julii Wieniawy.

Julia Wieniawa ciężko pracuje nad swoją figurą, regularnie trenując pod okiem trenera personalnego. Zdjęciami z treningów chętnie się chwali na swoim Instagramie. Jej starania zostały docenione, bowiem pod koniec 2017 roku znalazła się na okładce magazynu trenerki wszystkich Polek, Ewy Chodakowskiej, "Be active. Dietetyka&Fitness".

A Wam jak się podobało ciało aktorki w tak skąpych strojach?

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.