Wszystkie gwiazdy przyszły ubrane na czarno. OPRÓCZ NIEJ. Wpadka? Rok temu zaliczyła jeszcze gorszą

Blanca Blanco wyłamała się z grona aktorek, które na Złote Globy przyszły ubrane na czarno. Jej strój nie tylko kolorem zwracał na siebie uwagę.

Tegoroczne Złote Globy były nie tylko ceremonią wręczenia nagród filmowych ale także manifestem wielu kobiet. Ubrane na czarno poparły akcję #TimesUp, która jest związana ze skandalem seksualnym w branży filmowej. Blanca Blanco ani myślała, żeby choć w najmniejszy sposób przyczynić się do akcji, a tym samym zaliczyła wpadkę

Blanca Blanco na tą szczególną okazję wybrała odważną sukienkę w intensywnym, czerwonym kolorze, w której bez wątpienia zwracała na siebie uwagę. Welurowa kreacja z bardzo długim rozporkiem wyeksponowała całą jej nogę, a rozcięcie sukni na klatce piersiowej obnażyło jej piersi bez biustonosza. Jesteśmy niemal pewni, że przy poruszaniu mogło się okazać, że Blanca zrezygnowała z bielizny.

ZOBACZ TUTAJ>>>>

Blanca Blanco, aktorka znana z niezbyt cenionych produkcji, takich jak "Showgirls 2" czy "Bullet", nie pierwszy raz zaliczyła modową wpadkę na czerwonym dywanie. W zeszłym roku na Oskarach pojawiła się w sukni, która odsłoniła jej nagie krocze. Zarówno wtedy, jak i teraz nie przeszła niezauważona.

MT