TVN milczy, ale jeden z uczestników się wygadał. Zdradził, że wystąpi w "Agencie"

Choć TVN nadal nie opublikował oficjalnej listy uczestników programu "Agent-Gwiazdy", wiadomo już, że wystąpi w niej Tomasz Ciachorowski. Aktor sam zdradził tę informację.

Nieoficjalna lista uczestników trzeciej edycji "Agenta-Gwiazdy" krąży od tygodni. TVN nadal nie wydał w tej sprawie oficjalnego komunikatu, ale mimo to swój udział w programie potwierdził właśnie Tomasz Ciachorowski. Aktor znany z seriali "Majka" i "Linia życia" wystawił na Allegro rekwizyty zdobyte w programie. Pieniądze z aukcji mają pójść na konto WOŚP.

Rekwizyt z programu AGENT GWIAZDY 3, w postaci specjalnie zaprojektowanych do programu banknotów, potocznie nazywanych przez uczestników programu „Agentami”.

Pieniądze wykonane na potrzeby programu 'Agent-Gwiazdy'Pieniądze wykonane na potrzeby programu 'Agent-Gwiazdy' Screen z charytatywni.allegro.pl

Trzecia edycja programu rusza wiosną. Mówi się, że na liście uczestników są Karolina Ferenstein-Kraśko, Julia Wróblewska, Ewelina Lisowska, Filip Chajzer, Iza Kuna, Ilona Ostrowska, Patrycia Kazadi, Mariusz Czerkawski, Maciej Myszkowski i największe zaskoczenie - Peja. 

Zobacz wideo

WJ