Doda spędzała Sylwestra w jednym z najdroższych hoteli świata. Ale ten wieczór był dla niej wyjątkowy z innego powodu

Doda w tym roku postanowiła wyjątkowo nie pracować w Sylwestra, tylko się bawić. I to w luksusach!

Tegoroczny Sylwester Dody należał do wyjątkowych, ponieważ w odróżnieniu do poprzednich lat, piosenkarka nie spędziła go na scenie, ale na rajskich wakacjach, pławiąc się w luksusach. Wysokie temperatury, piękne widoki to tylko początek przyjemności, które czekały na Dodę w Burj Al Arab (Zjednoczone Emiraty Arabskie). Według portalu "WP", piosenkarka zatrzymała się w jednym z najbardziej luksusowych hoteli na świecie. Nocleg w nim kosztować ma od 6,5 tys. do nawet 15 tys. zł.

Doda na swoim Instagramie nie tylko pokazała, jak odpoczywa, ale również uchyliła rąbka tajemnicy, prezentując, jak się bawiła podczas imprezy sylwestrowej. Przy okazji pokazała również swoją kreację: olśniewającą, długą suknię z dużym dekoltem i seksownym wycięciem, eksponującym nogi.

ZOBACZ SYLWESTRA DODY<<<

Artystka na swoim Instagramie szczerze wyznała, że kompletnie nie jest przyzwyczajona do tego, że podczas tej najbardziej gorącej nocy w roku bawi się, a nie pracuje.

W tym roku w dłoni zamiast mikrofonu będę trzymać tylko i wyłącznie drinka - pochwaliła się w swoim filmiku na Instagramie Doda.

 Podzieliła się również ze swoimi fanami pewną refleksją:

Ja nie wiem, czy ja umiem nie pracować w Sylwestra. Tak sobie wymyśliłam, w listopadzie, że odpocznę sobie w tym roku. No nic, okaże się za 20 min.

Chwilę później Doda zamieściła kolejne wideo z zabawy sylwestrowej, udowadniając przy tym, że jednak potrafi odpoczywać. Żałujecie, że Dody zabrakło na telewizyjnych koncertach sylwestrowych?

AG

Więcej o:
Komentarze (150)
Doda pierwszy raz od dawna nie pracowała w Sylwestra, tylko się bawiła. I to w jakich luksusach!
Zaloguj się
 • Gość: kol

  Oceniono 103 razy 73

  Nikt jej na Sylwestra nie chciał, to postanowiła zaszpanować wakacjami u Arabów. heh
  A tak przecież się przed nimi bronimy, ale jak widać problem nie jest w pochodzeniu, ale w zasobności portfela. Zjechali do Dubaju Lewandowscy, zjechał nawet Pazura, który chwilę temu łamiącym się od modlitwy głosem namawiał nas na różaniec, który w swojej idei zakładał walkę z islamizacją. Więc walczył Czaruś nad różańcowymi granicami wolnymi od Arabów, a potem spakował walizki i poleciał z rodziną wylegiwać się w islamskich basenach:)))))
  A co do Dodowego Burdż al-Arab, to obawiam się, że ma to tyle wspólnego z hotelem, co jej "sukces i powodzenie" w Cannes:)))) Te wnętrza nawet nie stały koło Burdż al-Arab, zresztą znając Dodę, gdyby faktycznie tam była, zasypałaby instagram i media fotami z wanny, holu, balkonu, łóżka itp, w zamian mamy jej stopę i samotne zdjęcie turystki, która przysiadła a wolym krześle, żeby jej pan od torebki machnął jej zdjęcie, a żeby było bardziej arabsko i luksusowego, całość dopełniają komputerowe rozbłyski:))))))
  Tu nie trzeba żadnych testów na IQ, jak jest widać i słychać aż za dobrze...

 • Gość: fragola

  Oceniono 77 razy 49

  Coraz gorzej pani Dodo, usta napompowane, buzia jakaś smutna...

 • Gość: mor

  Oceniono 73 razy 41

  tak na Arabów narzekała, a teraz do nich po klocki pojechała !!!! widać że faktycznie cienko u niej z forsą, że 'czokoszejki' wcina !!!!!! no i pewnie żadna stacja nie zaproponowała jej występu, albo zaproponowali za niską stawkę, więc pojechała tam, gdzie doceniają blondynki i za "szejki" można trochę pożyć lub adwokatów poopłacać !!!!

 • Gość: hallo

  Oceniono 54 razy 30

  Sama w sylfka cykajac selfi dramat tej pani

 • felicjan.dulski

  Oceniono 47 razy 29

  To był pokój?
  Na zdjęciu jakiś glonojad w akwarium.

 • Gość: jaja

  Oceniono 46 razy 28

  A co to za zabawa bawić się SAMEMU, nawet w najbardziej luksusowym hotelu świata?

 • elenem

  Oceniono 43 razy 27

  A niech jedzie w diabły ! :) Araby sie ucieszą.
  Po prostu nikt jej w Polsce nie złożył oferty na koncert. Coż.... spadająca gwiazdka. :))

 • Gość: Gff

  Oceniono 51 razy 27

  Nikt na Sylwka nie zaprosił to co miała zrobić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX