Małgorzata Rozenek zdradziła swój sposób na idealną cerę. "Nikt nie mówi, wszyscy robią"

Małgorzata Rozenek w najnowszym wywiadzie zdradziła swój sekret na piękną cerę, zarzucając przy tym innym gwiazdom, że nie przyznają się do zabiegów upiększających.

W najnowszym tygodniku "Twoje Imperium" znajdziemy wywiad z Małgorzatą Rozenek. Perfekcyjna opowiedziała w nim głównie o tym, jak minęły jej tegoroczne święta. Przy okazji przyznała również, że ma wyjątkowo intensywną końcówkę roku: dostała własny program z mężem pt. "Iron Majdan", a do tego niedawno ruszył jej portal internetowy. Jednak nie to przyciągnęło naszą największą uwagę. Zwykłe pytanie o to, czy Perfekcyjna często jest zaczepiania przez ludzi na ulicy, sprawiło, że uchyliła rąbka tajemnicy na temat swoich zabiegów upiększających.

Ludzie pytają mnie, jakiego kremu używam i jakie kosmetyki mogę polecić. I tu muszę wszystkich rozczarować - nie używam drogiego kremu, za to dwa razy w roku robię mezoterapię - odpowiedziała Małgorzata Rozenek, zdradzając przy okazji swój sposób na piękną cerę.

Mezoterapia jest zabiegiem medycznym, polegającym na dostarczeniu bezpośrednio do skóry właściwej (czyli do tej głębszej warstwy skóry) substancji leczniczych, regenerujących lub odżywczych.

Prowadząca wywiad pogratulowała Małgorzacie Rozenek szczerości.

Nikt nie mówi, wszyscy robią - krótko i dosadnie podsumowała Perfekcyjna.

Nie tak dawno Małgorzata Rozenek po raz pierwszy przyznała się do powiększania piersi. Jeszcze wcześniej potwierdziła, że korzysta z zabiegów odmładzających. Zdecydowanie pochwalamy taką postawę. Wiele gwiazd korzysta z różnych zabiegów upiększających, nie przyznając się jednak do tego. Małgorzata Rozenek pokazała, że się tego nie wstydzi i przy okazji podzieliła się z innymi swoim sposobem na nieskazitelną cerę. A to się chwali!

AG