Marina wrzuciła nowe zdjęcie. "Rodzina najważniejsza". Wzrok przyciąga brzuch

Odkąd kilka tygodni temu pojawiła się nieoficjalna informacja, że Marina jest w ciąży, wszyscy czekają na potwierdzenie. Jak na razie atmosferę podkręcają zdjęcia, które wrzuca piosenkarka.

Marina i Wojciech Szczęśni prawdopodobnie zostaną rodzicami. Niedawno pojawiła się taka informacja, która do tej pory nie została oficjalnie potwierdzona. Dlatego każde nowe zdjęcie, na którym pozuje piosenkarka, budzi sporo emocji. Tak samo jest i tym razem. Na świątecznej fotografii z 25. grudnia, gdzie pozuje z mężem, wzrok automatycznie skupia się na jej brzuchu. Widać coś czy nie widać?

Kochani wybaczcie, że dopiero teraz. Rodzina najważniejsza, czasu na telefon nie było - napisała.

Marina skutecznie podkręca atmosferę wokół doniesień o ciąży. Świadomie ustawia się tak, żeby nie można było się niczego dopatrzeć. Na jednym ze zdjęć zrobionych podczas świąt nie tylko założyła luźny sweter, lecz także zasłoniła brzuch ręką.

Co dziwne, nikt z internautów nie zadał jej pytania w komentarzu, czy spodziewa się dziecka. Czyżby usuwała wpisy? A może ludzie jednak nie wierzą w jej ciążę i traktują to jedynie jako formę promocji jej niezbyt cieszącą się popularnością płyty?

Co o tym sądzicie?

AW

Więcej o: