Marina próbuje ukryć ciążę? Inne zdjęcie jednak dużo potwierdza. "Zaokrąglasz się"

Okładka "Gali", na której pojawiła się Marina wywołała wiele spekulacji na temat ciąży wokalistki. Kolejne zdjęcia tylko to potwierdzają.

Marina i Wojciech Szczęsny kilka dni temu zagościli na okładce magazynu "Gala". Nikt nie miał wątpliwości, że wokalistka spodziewa się dziecka. Świadczyć miał o tym gest, który wykonał piłkarz - położył ręce na brzuchu swojej żony. W tej samej sesji znalazły się także inne zdjęcia, które mogą to potwierdzać

Na jednym ze zdjęć, Marina zakrywa brzuch prezentem, co też może sugerować, że próbuje ukryć ciążę. Jednak już na kolejnej fotografii, na której Marina siedzi bokiem, widać jej lekko zaokrąglony brzuch.

 

Pod zdjęciem nie zabrakło komentarzy fanów, którzy nie mają wątpliwości, a ich wypowiedzi potwierdzają przypuszczenia o ciąży.

Promieniejesz.
Nie mogę się już doczekać, aż zostaniesz mamą.
Dobrze widzę, Marinko? Zaokrąglasz się?
Marina gratulacje!

Znalazł się także komentarz jednego z obserwatorów, który twierdzi, że nie ma czego gratulować, bo to tylko kwestia złego zdjęcia.

Marina, jesteś mega szczupła i wiadomo, że chodzi o złe zdjęcie. Proporcje są źle dobrane. To zdjęcie przekazuje złą sugestie. Moim zdaniem jest po prostu bardzo niefortunne.

Jak na razie para nie potwierdziła informacji o ciąży. Menadżer wokalistki w rozmowie z Plotkiem wręcz zaprzeczył tym doniesieniom. A Wy myślicie, że to prawda?

MT