Koroniewska zdradziła, co robi, gdy brakuje jej prezentów dla bliskich. "Takie rzeczy będą nietuzinkowe". Godne naśladowania!

Joanna Koroniewska podczas swoich przygotowań do świąt dzieli się z internautami sprawdzonymi radami. Tym razem zdradziła, co robić, gdy się nie zdążyło kupić prezentów dla bliskich.

Joanna Koroniewska podczas przygotowań do tegorocznych świąt stawia na dodatki i ozdoby typu hand-made. Na Instagramie regularnie dzieli się z fanami zdjęciami swoich małych dzieł i oryginalnymi pomysłami na ten magiczny czas. Nie tak dawno przygotowała dla córki niezwykłą i bardzo oryginalną, świąteczną zabawkę. TUTAJ możecie ją zobaczyć. Tym razem na Instagramie zdała relację już ze swoich końcowych przygotowań do świąt.

Choinka ubrana, pierniki i ciastka świąteczne upieczone - czas na pakowanie prezentów. W tym roku spróbowałam większość zamówić przez Internet, żeby nie stać w długich kolejkach i... na część nadal czekam - napisała Joanna Koroniewska na Instagramie.
 

Przy okazji aktorka w jednym z komentarzy dała również cenną radę na prezenty typu "last minute".

Można zrobić coś dla kogoś samemu np. kalendarz wydrukować, zdjęcie pamiątkowe pięknie oprawić, album przygotować. Takie rzeczy, które ucieszą daną osobę i będą nietuzinkowe.

Co myślicie o prezentach typu hand-made? Zdarzyło się Wam komuś podarować taki upominek? Jeśli tak, co to było?

AG