Nowe zarzuty przeciwko Hoffmanowi. Trzy kobiety oskarżają go o molestowanie. "Nagle wsunął mi dłoń w majtki"

Dustin Hoffman znów oskarżony. Pojawiły się kolejne kobiety, które twierdzą, że były przez niego molestowane.

Afera z molestowaniem seksualnym w Hollywood nadal trwa. Dustin Hoffman musi się zmierzyć z nowymi oskarżeniami. Jak podaje "Daily Mail", kolejne trzy kobiety zdecydowały się na szokujące wyznania. Jedną z nich jest Cori Thomas, która w czasach szkolnych przyjaźniła się z córką Hoffmana i miała wówczas 16 lat.

Hoffman zaproponował mi, żebym zaczekała na rodziców w jego pokoju hotelowym. Mieli być lada moment, żeby mnie odebrać. W tym czasie wziął prysznic, spod którego wyszedł w samym ręczniku. W pewnym momencie zobaczyłam, że upuścił go na podłogę. Stał zupełnie nagi. Myślałam, że zemdleję. To był pierwszy raz, kiedy widziałam nagiego mężczyznę. Nie wiedziałam, co robić. Wtedy powiedział: Jestem nagi. Chcesz zobaczyć?- wyznała.

Aktor ponoć poprosił dziewczynę o masaż stóp, a ta zszokowana całą sytuacją nie potrafiła mu odmówić. Wybawieniem był dla niej telefon recepcjonistki, że w końcu przyjechali po nią rodzice.

Wstydziłam się. Przyznałam się do tego co działo się w tym pokoju dopiero 7 lat później - dodaje.

Dustin HoffmanDustin Hoffman EastNews

Melissa Kester to kolejna kobieta, która rzekomo była molestowana przez Hoffmana. Sytuacja miała miejsce w połowie lat 80., podczas nagrań do filmu "Ishtar". Dziewczyna przyszła na plan, by odwiedzić swojego chłopaka, producenta muzycznego, który pracował przy filmie. Hoffman w trakcie nagrania miał zawołać Melissę, by przyłączyła się do niego. Dziewczyna zgodziła się i wtedy zaczął się koszmar.

Zaczął, niby w żartach, się do mnie dobierać, nie zwracając uwagi na mojego chłopaka i technika, którzy obserwują nas zza szyby. Nagle wsunął dłoń w moje majtki i włożył we mnie swój palec. Najgorsze było to, że nie wiedziałam, co zrobić. Po prostu stałam sparaliżowana tą sytuacją. Myślałam: O mój Boże, co się właśnie dzieje? To szokujące, kiedy to przydarza się tobie - powiedziała.

Trzecia z kobiet, która zarzuca aktorowi molestowanie seksualne chce pozostać anonimowa. Wiadomo jednak, że również pracowała na planie "Ishtar". Miała wtedy 22 lata. Ponoć aktor zaatakował ją podczas wspólnej jazdy limuzyną, gdzie włożył palce w jej waginę. Następnie mieli wejść do jego mieszkania, gdzie uprawiali seks.

Pierwsze oskarżenia pod adresem Hoffmana pojawiły się listopadzie tego roku. Pierwsza na takie wyznanie zdecydowała się  pisarka Anna Graham Hunter. Do niestosownego zachowania aktora miało dojść w latach 80. na planie filmu "Śmierć komiwojażera". Następnie podobne zarzuty aktor usłyszał od scenarzystki Wendy Riss Gatsiounis, a także od Kathryn Rossetter, która zagrała w spektaklu "Śmierć komiwojażera".

MT

Zobacz wideo