Była partnerką Puzona, wzięła udział w "Damach i wieśniaczkach", a teraz... usidliła 70-letniego polskiego miliardera

Beata Pruska na gali 25-lecia Telewizji Polsat pojawiła się u boku polskiego miliardera, Józefa Wojciechowskiego, właściciela firmy J.W. Construction.

Józef Wojciechowski od lat należy do czołówki najbogatszych Polaków. Pokaźnego majątku dorobił się na firmie budowlano-deweloperskiej J.W. Construction. Mężczyzna przed laty pozostawał w związku z urodziwą blondynką, Laurą Michnowicz. Sytuacja jednak najwyraźniej uległa zmianie... bowiem Wojciechowski na gali 25-lecia Polsatu nie pojawił się z Michnowicz, a z Beatą Pruską.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>

Pruska po raz pierwszy na warszawskich salonach zawitała dobrych kilka lat temu u boku karateki, Tomasza Puzona. Później na branżowe eventy przychodziła już sama, za każdym razem wzbudzając spore zainteresowanie mediów. Jej obecność na ściankach w skąpych ubraniach okazała się być eksperymentem społecznym, którego pomysłodawcą był Daniel Wrocławek.

Aby zostać celebrytą, wystarczy pokazać cycki – taką tezę postawił Daniel Wrocławek na początku swojego filmu dokumentalnego "Celebryci".

Wrocławek przyznał wtedy, że sam był zaskoczony, że okazało się to aż tak proste.

Wystarczy trochę manipulacji i tak naprawdę można zrobić celebrytę z każdego - powiedział kilka lat temu w "Dzień Dobry TVN".

Po zakończonym eksperymencie Pruska usunęła się nieco w cień. W międzyczasie wystąpiła jeszcze w programie TTV "Damy i wieśniaczki", gdzie wystąpiła oczywiście jako... dama. Przedstawiła się wówczas jako projektantka i modelka z Warszawy.

Jak myślicie, ma szanse zostać w Polsce prawdziwą "gwiazdą"? I czy Wojciechowski jej w tym pomoże?

MM

Więcej o: