18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

"Kobiety mafii". Mamy zwiastun BEZ CENZURY. Prawie naga Bołądź na rurze i Warnke uprawiająca ostry seks [18+]

Do sieci trafił właśnie reżyserski zwiastun filmu "Kobiety mafii". I trzeba przyznać, że jest naprawdę mocny!

Najnowszy film Patryka Vegi pt. "Kobiety mafii" jeszcze nie trafił do kin, a już wzbudza wiele emocji. W sieci pojawił się właśnie jego zwiastun, a w nim pełno wulgaryzmów, seksu i przemocy. "Kobiety mafii" to historia oparta na faktach. W filmie możemy zobaczyć, jak wygląda życie żon, kochanek i córek gangsterów.

Cały film utrzymany jest w klimacie poprzednich hitowych produkcji Patryka Vegi, także jego fani nie powinni czuć się zawiedzeni. Scenariusz oparty jest na prawdziwych wydarzeniach, a napisany został we współpracy z gangsterami z tzw "Grupy Mokotowskiej". Premiera już 23.02.2018 roku.

Po "Pitbullu. Nowych porządkach" skontaktował się ze mną gangster z "Grupy Mokotowskiej". Miał pretensje o to, jak został pokazany w filmie. Po pewnym czasie zwrócił się do mnie z zaskakującą propozycją. Doszedł do wniosku, że zamiast się mścić, może lepiej byłoby, gdybyśmy napisali razem scenariusz (...). Gangster skontaktował mnie ze swoją żoną, a potem z kolejnymi kobietami gangsterów, które opowiedziały mi historię Grupy Mokotowskiej z własnej perspektywy. Tak powstały "Kobiety mafii" – najlepszy scenariusz, jaki miałem w życiu - wyznał Patryk Vega.

Specjalnie na potrzeby filmu reżyser spotkał się z kobietami, które m.in. handlowały narkotykami na skalę międzynarodową bądź też miały na swoim koncie napady. W obsadzie filmu zobaczymy takie gwiazdy jak: Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Aleksandra Popławska, Katarzyna Warnke, Julia Wieniawa, a także Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński, Sebastian Fabijański, Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko i Janusz Chabior.

Jak Wam się podoba zwiastun?

AG