18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

"Kobiety mafii". Mamy zwiastun BEZ CENZURY. Prawie naga Bołądź na rurze i Warnke uprawiająca ostry seks [18+]

Do sieci trafił właśnie reżyserski zwiastun filmu "Kobiety mafii". I trzeba przyznać, że jest naprawdę mocny!

Najnowszy film Patryka Vegi pt. "Kobiety mafii" jeszcze nie trafił do kin, a już wzbudza wiele emocji. W sieci pojawił się właśnie jego zwiastun, a w nim pełno wulgaryzmów, seksu i przemocy. "Kobiety mafii" to historia oparta na faktach. W filmie możemy zobaczyć, jak wygląda życie żon, kochanek i córek gangsterów.

Cały film utrzymany jest w klimacie poprzednich hitowych produkcji Patryka Vegi, także jego fani nie powinni czuć się zawiedzeni. Scenariusz oparty jest na prawdziwych wydarzeniach, a napisany został we współpracy z gangsterami z tzw "Grupy Mokotowskiej". Premiera już 23.02.2018 roku.

Po "Pitbullu. Nowych porządkach" skontaktował się ze mną gangster z "Grupy Mokotowskiej". Miał pretensje o to, jak został pokazany w filmie. Po pewnym czasie zwrócił się do mnie z zaskakującą propozycją. Doszedł do wniosku, że zamiast się mścić, może lepiej byłoby, gdybyśmy napisali razem scenariusz (...). Gangster skontaktował mnie ze swoją żoną, a potem z kolejnymi kobietami gangsterów, które opowiedziały mi historię Grupy Mokotowskiej z własnej perspektywy. Tak powstały "Kobiety mafii" – najlepszy scenariusz, jaki miałem w życiu - wyznał Patryk Vega.

Specjalnie na potrzeby filmu reżyser spotkał się z kobietami, które m.in. handlowały narkotykami na skalę międzynarodową bądź też miały na swoim koncie napady. W obsadzie filmu zobaczymy takie gwiazdy jak: Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Aleksandra Popławska, Katarzyna Warnke, Julia Wieniawa, a także Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński, Sebastian Fabijański, Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko i Janusz Chabior.

Jak Wam się podoba zwiastun?

AG

Więcej o:
Komentarze (18)
"Kobiety mafii". Zwiastun bez cenzury. Prawie naga Bołądź na rurze i Warnke w ostrym seksie
Zaloguj się
 • Gość: m

  Oceniono 19 razy 15

  Czy w tym kraju nie ma innych aktorek?
  zawsze ci sami, to już jest nudne

 • Gość: Antypit

  Oceniono 15 razy 13

  Ilez mozna to samo ogladac i ta sama obsade?

 • cucurucu

  Oceniono 16 razy 10

  Kto produkuje te gnioty?!

 • Kuba x44

  Oceniono 12 razy 8

  "Po "Pitbullu. Nowych porządkach" skontaktował się ze mną gangster z "Grupy Mokotowskiej". Miał pretensje o to, jak został pokazany w filmie. Po pewnym czasie zwrócił się do mnie z zaskakującą propozycją."

  Taa.. pierdu ..pierdu... ale marketing się liczy.

 • Gość: mor

  Oceniono 9 razy 7

  treść ta sama co w poprzednich filmach, dokładnie ta sama obsada, ten sam reżyser czyli kopia tego, co już było !!!! a kopie są zawsze wątpliwej jakości... a ten reżyser nie podejmie się innej tematyki, bo tylko na tej niemoralnej/ wulgarnej/ obleśnej/ przewidywalnej się zna !!!!

 • Gość: Dupa

  Oceniono 9 razy 5

  Kolejny po pitbullu i nowych pożądkach gniot patryka vegi . Kto daje na to kasę.

 • Gość: .

  Oceniono 9 razy 5

  dno

 • forfiter_jr

  Oceniono 4 razy 2

  Warnke i ostry seks. Taki mariaż to tylko taki Vega mógł popełnić.

 • Gość: bb

  Oceniono 1 raz 1

  Kiedyś myślałam żeby zobaczyć jakiś "film" tego reżysera - tak żeby zrozumieć fenomen popularności, ot choćby ostatniego "Botoksu". Dzięki, wystarczy mi trailer i plakat - wystarczająca dawka przemocy i wulgaryzmów na najbliższe parę dni. I żeby to chociaż było DOBRZE zagrane, żeby chociaż jakiś przebłysk aktorski...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX