Małgorzata Bela i Paweł Pawlikowski wzięli ślub! To dla niego rozwiodła się z francuskim milionerem

Małgorzata Bela i Paweł Pawlikowski po prawie dwóch latach związku powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Ich ślub był kameralną ceremonią w gronie najbliższych.

Małgorzata Bela dla Pawła Pawlikowskiego zostawiła po dwóch latach swojego poprzedniego męża, francuskiego milionera, Jeana-Yvesa Le Fura. Top modelka i laureat Oscara pobrali się w sekrecie, bez obecności mediów. Poznali się około 2 lata temu, a pierwszy raz publicznie pojawili się razem podczas Festiwalu Filmowego w Cannes. Informacje o uroczystości podał portal "VIVA!". Ślub pary odbył się już w listopadzie w gronie najbliższych, jednak dopiero teraz radosna nowina została podana do wiadomości publicznej. Była to skromna ceremonia, a do tej pory nieznane jest jej miejsce. Próżno również szukać zdjęć ze ślubu.

Oboje mają już za sobą związki małżeńskie. Pierwsza żona Pawła Pawlikowskiego zmarła w 2006 roku na nowotwór. Reżyser ma dwójkę dzieci. Top modelka zaś ma już za sobą dwa małżeństwa i wychowuje syna.

Paweł Pawlikowski w 2015 roku został nagrodzony Oscarem za film pt. "Ida" i jest uznanym na całym świecie reżyserem. Piękna i utalentowana z nich para! Gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

AG