Mama June schudła ponad 130 kilo. Czekaliście na efekt jojo? Nic z tych rzeczy. Jest jeszcze szczuplejsza!

Mama June może pochwalić się jedną z najbardziej spektakularnych metamorfoz. Okazuje się, że nadal pracuje nad swoją sylwetką i jest jeszcze chudsza.

Mama June kiedyś ważyła 200 kg, później zeszła do 160 kg, a ostatecznie pochwaliła się swoją nową sylwetką w rozmiarze "S". Ci, którzy się spodziewali, że celebrytkę dopadnie efekt jojo, mogą się zdziwić. Celebrytka znów pochwaliła się swoim ciałem i pokazała, że nie osiadła na laurach. Jest jeszcze szczuplejsza.

Mama June, która schudła już w sumie ponad 130 kilogramów chętnie pokazuje swoje nowe kształty i nie wstydzi się występować przed całym światem w bieliźnie. Najnowsze zdjęcia pokazała w swoim programie telewizyjnym "Mama June: From Not to Hot". W stroju Mikołajki wygląda nieźle i coraz bardziej apetycznie. Aż trudno uwierzyć, że kiedyś była cięższa o ponad 130 kg. Jej przemiana zasługuje na wielkie brawa.

ZOBACZ TUTAJ>>>>

Jednym z powodów, dla którego zaczęła się odchudzać, była chęć zaimponowania byłemu partnerowi, Sugar Baerowi. Kobieta poddała się operacji zmniejszenia żołądka, usunięcia nadmiaru skóry i powiększenia piersi. Łącznie wydała na to ok. 75 tys. dolarów. Patrząc na najnowsze zdjęcia, okazuje się, że było warto.

Mama June zasłynęła dzięki swojej córce Honey Boo Boo, czyli Alany Thompson, która jest jedną z najbardziej rozpoznawanych uczestniczek dziecięcych konkursów piękności na świecie.

MT