Dygant na charytatywnej imprezie ze ZNANĄ przyjaciółką. Najlepszy był jednak "after". "Wódeczka, tatar - nie ma lepiej"

Agnieszka Dygant pojawiła się na czwartkowym wydarzeniu "Projekt Pomagam". Aktorka pokazała, jak bawiła się po oficjalnej części. Zobaczcie, kto jej towarzyszył.

Agnieszka Dygant była jedną z gwiazd, które pojawiły się na wczorajszej imprezie charytatywnej "Projekt Pomagam". Po formalnej części pozwoliła sobie na małą prywatę i pokazała zdjęcie z Darią Widawską.

Dygant na tę okazję wybrała dość prosty zestaw. Jej stylizacja składała się białych garniturowych spodni i topu w tym samym kolorze. Głównym elementem była błyszcząca marynarka, która podkręciła cały strój. Aktorka zdecydowała się także na minimalistyczne dodatki: beżową kopertówkę i sandałki, a także prawie niewidoczną biżuterię. Prezentowała się zjawiskowo.

ZOBACZ TUTAJ>>>>

Prawdziwa impreza zaczęła się jednak po oficjalnej części. Dygant pokazała, jak później bawiła się w towarzystwie obecnej tam Widawskiej. Panie, które zaprzyjaźniły się na planie serialu "Prawo Agaty", prywatnie nadal mają świetny kontakt. A czwartkowy "zakrapiany" wieczór jest tego idealnym potwierdzeniem. 

Najlepiej - wódeczka, pogadane, pojedzone, tatar, przyjaciele. Nie ma lepiej - podpisała ich wspólne zdjęcie.
 

Fanom spodobało się zdjęcie aktorek, które pokazały się z bardziej prywatnej, imprezowej strony. 

Fantastyczne, że są panie tak naturalne. Wielki ukłon za to
Tatar i wódeczka z przyjaciółką - najlepsza opcja
Piękne i wściekłe. Uwielbiam ten duet!
Też bym się napił w takim towarzystwie - czytamy w komentarzach.

Nie ukrywamy, że my też wolimy takie zdjęcia "zza kulis", niż te pozowane na ściance. 

MT