Co dzieci gwiazd dostały od Mikołaja? Był bardzo hojny. Fortepian i kartony ubranek to dopiero początek!

Dzieci gwiazd to mają dopiero dobrze! Zwłaszcza 6. grudnia. Dla pociech znanych rodziców Mikołaj w tym roku był wyjątkowo hojny. Zobaczcie, co dostały.

Dzieci gwiazd są w większości sytuacji na zdecydowanie uprzywilejowanej pozycji. Jednak najbardziej widać to w Mikołajki. Wielu znanych rodziców pokazało w sieci, co zostawił dla ich pociech Mikołaj i - mówiąc bez ogródek - były to całe wagony prezentów, w dodatku tych z najwyższej półki.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Katarzyna Zielińska, zgodnie z jej rodzinną tradycją, po wieczornej kąpieli 5 grudnia cieszyła się razem z jej synkiem Henrykiem wyjątkowym mikołajkowym prezentem. Chłopiec dostał minifortepian! Także Mikołaj, który odwiedził Katarzynę Glinkę, był wyjątkowo hojny.

 

Jednak nie wszystkie dzieci dostały prezenty od swoich rodziców. Bardzo wiele pociech zostało obdarowanych paczkami od firm, chcących zareklamować się na Instagramach ich mam.

Tutaj bez dwóch zdań wygrywa córka Natalii Siwiec, która dostała wielki karton czapek, opasek, body i wiele, wiele więcej. Jak słusznie zauważyła celebrytka, Mia musiałaby codziennie nosić inną czapkę, a i tak jeszcze kilka zostałoby niewykorzystanych.

Minuś! Zobacz, jakie bodziaki dostałaś - wołała do córki Siwiec na Instagramie. - Znowu nie jesteś zainteresowana. Jeszcze nie wie co to moda. Jeszcze chwila i będzie kumała, będzie się cieszyła, i będzie doceniała, jakiego ma farta, że dostaje takie prezenciki.

No właśnie. Jeszcze chwila...

embed
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.