7-miesięczny syn jednego z najpopularniejszych komików na świecie przeszedł drugą operację na otwartym sercu. Jego tata znika z anteny

Syn Jimmy'ego Kimmela, William "Billy", przeszedł drugą operację serca. Zabieg zakończył się sukcesem.

Jimmy Kimmel w maju tego roku poinformował, że jego syn Billy przeszedł operację na otwartym sercu. W poniedziałek wykonano drugi zabieg, który zakończył się powodzeniem. Z powodu przeziębienia w rodzinie Kimmelów operacja odbyła się miesiąc później niż planowano. Oświadczenie wydała stacja ABC.

Billy urodził się 21 kwietnia z poważną wadą serca, którą wykryto już 3 godziny po urodzeniu. Chłopiec nie miał wystarczającej ilości tlenu we krwi, sercu i płucach. Potrzebna była natychmiastowa operacja, która zakończyła się sukcesem, ale wiadome było, że trzeba będzie ją powtórzyć w najbliższym półroczu.

W związku z operacją syna, Kimmel obecnie całkowicie poświęci się rodzinie i na razie nie wróci do prowadzenia swojego programu "Jimmy Kimmel Live!".

Jimmy Kimmel jest jednym z najsłynniejszych showmanów USA. To osobowość telewizyjna, która słynie z szalonych pomysłów i żartów.

MT